U-19 pārbaudes spēle basketbolā Latvija - Austrālija

"Baltic Time Attack" sērijas 2.posms autosportā standartauto

Futbols

«Riga» FC futbolisti ar rezultatīvu uzvaru nostiprinās vadībā virslīgā

Latvijas futbola virslīgas līderi "Riga" FC ceturtdien mājās ar 6:1 pārspēja Jūrmalas "Spartaku" un nostiprinājās pirmajā vietā turnīra tabulā, liecina organizatoru informācija.

Laukuma saimnieki jau pirmajā puslaikā ieguva trīs vārtu pārsvaru, izceļoties Oļegam Laizānam, komandas jaunieguvumam Denisam Rakelam un brazīlietim Felipem Brisolam. Savukārt Žoels Bopesu pēc pārtraukuma panāca 4:0, pirms Ričlords Enins 59.minūtē samazināja rezultāta starpību. Taču vēl pēc nepilnām 10 minūtēm polis Kamils Vojcehs Biļinskis atjaunoja četru vārtu pārsvaru un mača izskaņā raidīja bumbu viesu vārtos sesto reizi.

Dienas pirmajā spēlē FK "Jelgava" viesos ar 2:0 pārspēja  BFC "Daugavpils" vienību. Pirmajā puslaikā vārtus guva Daniils Hvoiņickis un Renārs Rode, nodrošinot Jelgavas klubam pirmo uzvaru pēdējās astoņās spēlēs.

Pamest pēdējo vietu turnīra tabulā jelgavniekiem gan neizdevās, jo uzvaru guva arī tuvākie konkurenti FK "Metta", kas ar 2:0 viesos uzvarēja "Valmiera Glass/ViA". FK "Metta" rezultatīvi otrajā puslaikā bija Raimonds Krollis un Jēkabs Lagūns.

Jau vēstīts, ka kārtas pirmajā spēlē FK "Liepāja" ceturtdien mājās ar 4:0 pārspēja FK "Ventspils" futbolistus.

"Riga" FC rēķinā ir 34 punkti un trīs punktu pārsvars pār tuvākajiem sekotājiem RFS.

Virslīgā startē deviņas komandas, kas līdz 9. novembrim izspēlēs četrus apļus.