Dienas momentā - tā iesildās mūsu "Riga FC" futbolisti

Eiropas čempionāts rogainingā

Latvijas futbola Virslīga. "Riga FC" - FK "Tukums 2000/TSS"

«Riga» FC futbolisti ar piecu vārtu uzvaru pār tukumniekiem atgūst līderpozīcijas virslīgā

"Riga" FC svētdien "Skonto" stadionā ar 5:2 uzvarēja virslīgas pastarīšus "Tukums 2000/TSS" futbolistus un atguva līderpozīcijas turnīra tabulā, liecina rīkotāju informācija. Turklāt "Riga" FC aizvadījusi vienu spēli mazāk nekā tuvākie konkurenti RFS.

(papildināts ar "Valmiera" FC uzvaru)
Pa diviem vārtiem uzvarētājiem katrs savā puslaikā guva brazīlietis Rožē Figueira un Kongo uzbrucējs Kule Ričards Mbombo.

Vēl nebija nospēlēta pusstunda, kad Oļega Laizāna realizēts 11 metru soda sitiens un divi Figueiras vārti nodrošināja favorītiem 3:0 pārsvaru. Atsākoties spēlei pēc puslaika pārtraukuma, Emeka Basils viesiem rezultāta starpību samazināja, savukārt Mbombo 58.minūtē atjaunoja trīs vārtu starpību. Tuvojoties spēles izskaņai, tikai otrajā puslaikā spēlējušais Mbombo guva savus otros vārtus. Mača kompensācijas laikā ar tālu un precīzu sitienu izcēlās tukumnieks Kaspars Anmanis.

Divu tabulas vidusdaļas komandu cīņā FK "Ventspils" ar 2:0 uzveica BFC "Daugavpils" futbolistus. Vārtus Kurzemes komandā guva Kaspars Svārups un Daniils Ulimbaševs.

Trešajā vietā nostiprinājās "Valmiera" FC, kas dienas pēdējā spēlē mājās ar 2:0 pārspēja FK "Jelgava". Vārtus otrajā puslaikā iesita Toluvalase Arokodare un Krišs Kārkliņš. 11 metru soda sitienu realizējušais Arokodare izcēlās ar sezonā 15. vārtu guvumu.

Kārtas pirmajās spēlēs iepriekš nedēļas nogalē RFS ar 5:1 uzveica FK "Metta" spēlētājus, turpretim "Spartaks" Jūrmalā cīnījās neizšķirti 2:2 pret FK "Liepāja".

"Riga" FC futbolisti 15 spēlēs ir guvuši 42 punktus, kas līderiem nodrošina divu punktu pārsvaru pār RFS.

Virslīgas sezonā 10 klubiem līdz novembra beigām paredzēts izspēlēt trīs apļus. Kalendārs pandēmijas dēļ ir saīsināts no sākotnēji plānotajiem četriem apļiem.