«Riga» FC ar uzvaru pār «Spartaku» apsteidz pašreizējos čempionus

Latvijas futbola virslīgas septītās kārtas spēlē "Riga" FC sestdien viesos ar 1:0 uzvarēja Jūrmalas "Spartaku" un līdz ar to turnīra tabulā apsteidza pašreizējos čempionus, liecina organizatoru informācija.

(papildināts pēc dienas otrās spēles)
Uzvaru viesiem nodrošināja Volodimira Baijenko vārtu guvums pēc stūra sitiena 83.minūtē. "Riga" FC pēc uzvaras pakāpās uz 4.vietu, vienu pozīciju zemāk atvirzot "Spartaku".

Vēlāk sestdien kārtas noslēgumā "Metta/LU" mājās nospēlēja neizšķirti 2:2 ar FK "Ventspils" futbolistiem, turklāt izlīdzinājumu viesi panāca tikai kompensācijas laika izskaņā, kad 11 metru soda sitienu realizēja Adeleke Akinjemi.

"Metta/LU" divu vārtu pārsvaru ieguva pirmajā puslaikā - rezultātu 20.minūtē atklāja Kabelo Seriba, bet 13 minūtes vēlāk Tamirlans Džamalutdinovs pārsvaru divkāršoja. FK "Ventspils" pirmais vārtu guvums 50.minūtē bija Tosina Aijeguna rēķinā.

Jau vēstīts, ka piektdien RFS futbolisti viesos ar 5:3 uzveica "Liepāja/Mogo", bet FK "Jelgava" ar 5:1 pārspēja debitantus "Valmiera Glass/ViA".

Turnīra tabulas galvgalī līderi ir RFS ar 16 punktiem un punkta pārsvaru pār tuvākajiem konkurentiem FK "Ventspils".