Futbols

Ergo Open 2.posms pludmales volejboā

Latvijas futbola Virslīga. "RFS" - "Riga FC"

«Riga» FC ar uzvaru pār līderiem RFS izvirzās vadībā futbola virslīgā

Pašreizējie Latvijas čempioni "Riga" FC piektdien "Arkādijas" stadionā ar 2:1 uzveica līdzšinējos turnīra līderus RFS futbolistus un pakāpās uz pirmo vietu virslīgas turnīra tabulā, liecina organizatoru informācija.

Uzvarētājiem vārtus otrajā puslaikā guva Tomislavs Šaričs, kurš raidīja bumbu savos vārtos, un Felipe Brisola. RFS prestiža vārtu guvumu mača pēdējās sekundēs nodrošināja Darko Lemajiča realizēts 11 metru soda sitiens.

Rezultāts saglabājās nemainīgs līdz 59.minūtei, kad Šaričs neveiksmīgi atspēlēja bumbu vārtsargam un laukuma saimnieki nonāca iedzinējos. Vēl 11 minūtes vēlāk Brisola no tālas distances trāpīja vārtu tālajā stūrī un RFS vārtsargs Danilo Kučers līdz bumbai neaizsniedzās. Mača iznākums jau bija skaidrs, pirms kompensācijas laika pēdējā minūtē 11 metru sitienu uz "Riga" FC vārtiem piešķīra par Elvja Stugļa spēli ar roku soda laukumā.

Stuglis pēc spēles intervijā Latvijas Televīzijai pastāstīja, ka komanda bija koncentrējusies atbildīgajai cīņai un spēli aizvadīja ļoti labi.

Gan "Riga" FC, gan RFS pēc astoņām spēlēm ir pa 21 punktam, bet līderi ir augstāk ar pozitīvu bilanci savstarpējā spēlē. Pirmo trijnieku noslēdz "Valmiera" FC, kas piektdien Vidzemes Olimpiskā centra stadionā ar 3:0 pārspēja BFC "Daugavpils" futbolistus.

Dienas pirmajā spēlē FK "Ventspils" mājās cīnījās neizšķirti 0:0 ar FK "Metta". Kārtas noslēgumā Jūrmalas "Spartaks" sestdien vēl uzņems FK "Jelgava" futbolistus.

Pandēmijas aizkavētā virslīgas sezona sākās tikai 15. jūnijā. Turnīrā 10 komandām paredzēts aizvadīt trīs apļus.