Pludmales volejbola izloze

Likmes un totalizatori FK "Ventspils" un Moldovas "Dinamo-Auto" spēlē

Latvijas futbola Virslīga. FK "Metta" - "Riga FC"

«Riga» FC ar uzvaru pār FK «Metta» futbolistiem nostiprinās virslīgas līderos

Pārceltajā virslīgas spēlē līderi "Riga" FC trešdien viesos ar 3:0 uzvarēja FK "Metta" un turnīra tabulā palielināja pārsvaru pār tuvākajiem konkurentiem. Visi vārti "Daugavas" stadionā tika gūti otrā puslaika pirmajās 10 minūtēs.

"Riga" FC piederēja iniciatīva pirmajā puslaikā, tomēr lēnā darbība uzbrukumā favorītiem liedza pārvērst pārsvaru gūtajos vārtos. Vistuvāk rezultāta atklāšanai "Riga" FC bija pēc Felipes Brisolas sitiena, kad bumba trāpīja pa vārtu stabu.

Toties pāris minūtes pēc pārtraukuma Jakubs Hora ar sitienu vārtu apakšējā stūrī atklāja rezultātu, bet Kule Ričards Mbombo 52.minūtē soda laukumā netraucēti pārsvaru divkāršoja. Trešo reizi bumbu 17 gadus vecā "Metta" vārtsarga Jāņa Beka sargātajos vārtos raidīja Brisola vēl trīs minūtes vēlāk, realizējot 11 metru soda sitienu.

"Riga" FC rēķinā 16 spēlēs ir 45 punkti, kas nodrošina piecu punktu pārsvaru pār tuvākajiem konkurentiem RFS. Līderi ir uzvarējuši 14 spēlēs pēc kārtas.

Virslīgas sezonā 10 klubiem līdz novembra beigām paredzēts izspēlēt trīs apļus. Kalendārs pandēmijas dēļ ir saīsināts no sākotnēji plānotajiem četriem apļiem.