Eiropas čempionāts pludmales volejbolā

LČ hokejā. HK "Zemgale/LLU" - HK "Mogo"

UEFA Eiropas līga futbolā "Riga FC" - "Tre Fiori"

«Riga FC» ar minimālu rezultātu uzvar «Tre Fiori» un sasniedz Eiropas līgas kvalifikācijas trešo kārtu

Latvijas čempionvienība “Riga FC” piektdien no rīta tehnisku ķibeļu dēļ pārceltajā UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra otrās kārtas mačā ar pieticīgu rezultātu 1:0 uzvarēja Sanmarino komandu “Tre Fiori”, liecina organizatoru informācija.

Pirmo puslaiku atsāka no laika atzīmes, kurā spēle tika apturēta, proti, 26. minūtes. "Riga" gan vairāk kontrolēja bumbu un bija aktīvāka, taču spēles rezultātu tā arī atklāt neizdevās.

57. minūtē beidzot "Riga" izvirzījās vadībā – portugālis Pedro Barbosa jeb Pedriņju realizēja standartsituāciju, un bumba  sasniedza savu mērķi. Spēle turpinājās, bet bez realizētiem momentiem.

Spēlei bija jānotiek ceturtdienas vakarā “Skonto” stadionā. Pūta spēcīgs vējš, jau 9. minūtē pazuda apgaismojums vienā no galvenajiem prožektoriem, taču būtiskāk, ka sasprāga cita apgaismes ierīce virs spēlētāju soliņiem un lejup krita stikli. Pārtraukums mačā ilga 20 minūtes, līdz spēle atsākās, taču stikli turpināja krist un kļuva skaidrs, ka situācijai ātra risinājuma nebūs. Tobrīd tiesneši pieņēma lēmumu spēli pārtraukt.

“Riga FC” startēja UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas pirmajā kārtā, kur ar 0:2 piekāpās spēcīgajai Izraēlas vienībai Telavivas “Maccabi”, un līdz ar to starptautiskajā arēnā cīņu turpināja Eiropas līgas kvalifikācijā.

Uzvara pār Sanmarino vienību nozīmē, ka trešajā kārtā “Riga FC” mājās turpinās cīņu, tiekoties ar spēcīgo Skotijas klubu Glāzgovas “Celtic”. Spēle notiks 24. septembrī Rīgā.

Piektdien notikušajā izlozē noskaidrojies, ka gadījumā, ja "Riga FC" uzvarēs "Celtic", tad nākamajā kārtā pretim stāsies Bosnijas un Hercegovinas "Sarajevo" un Melnkalnes komandas Podgorices "Budočnost" mača uzvarētāja. Šī spēle būs jāaizvada viesos.

Jau vēstīts, ka ceturtdien Eiropas līgas kvalifikācijā citā otrās kārtas mačā FK "Ventspils" mājās ar 1:5 piekāpās Norvēģijas klubam "Rosenborg". Citām Latvijas komandām FK “Valmiera” un RFS dalība Eiropas klubu turnīros jau ir noslēgusies, apstājoties kvalifikācijas pirmajā kārtā.

Lai Eiropas līgā iekļūtu grupas turnīrā, jāpārvar četras kvalifikācijas kārtas.