«Riga FC» ar grūtībībām uzvar «Daugavpili», «Mettai» uzvara pār «Tukumu»

Latvijas futbola virslīga 14 kārtas spēlē otrdien FK “Metta” ar 2:0 uzvarēja pastarīti “Tukums 2000/TSS”, savukārt “Riga FC” izbraukumā ne bez grūtībām pierādīja savu pārākumu pār “BFC Daugavpils”, svinot uzvaru ar 1:0, liecina organizatoru informācija.

Duelīt starp “Mettu” un “Tukumu” pirmais puslaiks aizritēja bez vārtu guvumiem, bet jau otrā puslaika sākumā precīzs bija Krists Kristers Gulbis, spēles 49. minūtē izvirzot “Mettu” vadībā. Un vēl pēc 15 minūtēm jau 2:0 “Metta” vadībā – šoreiz sevi parādīja Raimonds Krollis.

Čempionu vienībai tikai spēles 25. minūtē izvirzījās vadībā – šos vārtus guva komandas jaunpienācējs, portugālis Perdinju jeb Pedro Felipe Barbosa Moreira. Debija portugālim izdevusies!

Spēle turpinājās interesanti un aizraujoši, bet rezultāts uz tablo tā arī vairs nemainījās. Tādējādi "Riga FC" tika pie jau 12. uzvaras pēc kārtas. Zīmīgi piebilst, ka jau pēc nedēļas čempionvienība dosies uz Čempionu līgas kvalifikācijas pirmo kārtu - Izraēlā būs jātiekas ar visie nopietnu pretinieku - Telavivas "Maccabi".

Futbola virslīgai bija jāsākās 13. martā, taču pandēmijas dēļ čempionāta sākums tika atlikts līdz pat jūnija vidum. Šogad virslīgā startē desmit komandas.