RFS pārliecinoši uzvar FK «Jelgava», «Riga FC» pārāka pār «Metta/LU»

RFS svētdien viesos Latvijas futbola Virslīgas spēlē ar 2:0 uzvarēja FK “Jelgava”, bet "Riga FC" bija pārāka pār "Metta/LU" liecina organizatoru informācija. Šīs ir pēdējās spēles pirms izlašu pārtraukuma.

Spēles rezultātu desmitajā minūtē atklāja Roberts Uldriķis, bet otro reizi bumba lidoja FK “Jelgava” vārtos pēc Maksima Marusiča raidījuma 68. minūtē.

Svētdien vēlāk spēlē starp “Riga FC” un FK “Metta/LU” uzvarēja "Riga FC" ar rezultātu 1:0. Vienīgos vārtus šajā spēlē guva Darko Lemajičs spēles 56. minūtē.

Pēc desmit nospēlētām spēlēm Virslīgas tabulas līderpozīcijās ir RFS ar 25 punktiem. Par trim punktiem mazāk ir FK "Ventspils", bet pirmo trijnieku ar 19 punktiem noslēdz iepriekšējās sezonas čempions Jūrmalas "Spartaks".

"Liepāja/Mogo" ar 18 punktiem ir ceturtajā pozīcijā, no tās par diviem punktiem atpaliek "Riga FC", bet astoņi punkti usestā vieta ir FK "Jelgavai". "Metta/LU sakrājusi" astoņus punktus, bet turnīra tabulu noslēdza "Valmiera Glass/ViA" ar vienu punktu.