Latvijas futbola virslīga, FK "Metta/ LU" - "Riga FC"

Olimpiskā sapulce

Latvijas futbola virslīga

RFS futbolisti uzveic Jūrmalas «Spartaku», FK «Jelgava» pārspēj «Ventspili»

RFS futbolisti sestdien viesos ar 3:2 pārspēja Jūrmalas “Spartaku" Latvijas virslīgas spēlē, kurā viesiem uzvaru nodrošināja Artūra Zjuzina vārtu guvums jau mača kompensācijas laikā, liecina organizatoru informācija. Dienas otrajā spēlē FK "Jelgava" mājās ar 2:1 pieveica vicečempionus FK "Ventspils".

(papildināts ar FK "Jelgava" uzvaru)
Jūrmalā rezultatīvā spēles sākumā jau 6.minūtē RFS bija nodrošinājusi divu vārtu pārsvaru - rezultātu atklāja Vitālijs Jagodinskis, bet Ņikita Bērenfelds raidīja bumbu savos vārtos. Mājiniekiem gan izdevās samazināt rezultāta starpību, kad 20.minūtē precīzs bija Nemanja Belakovičs, savukārt neizšķirtu 74.minūtē atjaunoja Ričlords Enēns. Izšķiroša bija 94.minūte, kurā Zjuzins pēc centrējuma guva uzvaras vārtus.

Savukārt Jelgavā mājiniekus 16.minūtē vadībā izvirzīja nīderlandietis Džaneiro Puperhārts, savukārt 60.minūtē Iraklijs Bidzinašvili laukuma saimnieku pārsvaru divkāršoja. Ventspils komanda spēja atbildēt tikai ar Kaspara Svārupa precīzu sitienu ar galvu 81.minūtē.

Otrās kārtas noslēgumā svētdien “Valmiera Glass/ViA” būs laukuma saimnieki pret “Daugavpili”.

Šosezon virslīgā startē deviņas komandas, kas līdz 9. novembrim izspēlēs četrus apļus.