RFS futbolisti uzvar Jūrmalas «Spartaku», turpina ķert līderus

Turnīra vicelīderi RFS sestdien Rīgā ar 2:1 uzvarēja Jūrmalas "Spartaka" futbolistus virslīgas spēlē, saglabājot cerības pacīnīties par pirmo vietu, liecina organizatoru informācija.

RFS uzbrucējs Emersons Santana Deuslesiānu 36.minūtē atklāja rezultātu, taču Nemanja Belakovičs viesiem sešas minūtes vēlāk panāca izlīdzinājumu. Izšķirošo vienu vārtu pārsvaru piecas minūtes pēc pārtraukuma atjaunoja Vitālijs Jagodinskis, kurš bija veiklākais vārtu priekšā pēc stūra sitiena.

Dienas pirmajā spēlē Valmiera" FC futbolisti viesos cīnījās neizšķirti 1:1 ar FK "Ventspils", neļaujot sāncenšiem saasināt cīņu par 3.vietu. Ventspilniekus 86.minūtē vadībā izvirzīja Lukass Viljela, realizējot paša nopelnītu 11 metru soda sitienu, taču jau pāris minūtes vēlāk izlīdzinājumu panāca Žiljēns Selestīns, precīzi sitot ar galvu.

Turnīra līderu "Riga" FC rēķinā ir 20 spēlēs iekrāti 54 punkti, nodrošinot trīs punktu pārsvaru pār tuvākajiem konkurentiem RFS, kas aizvadījuši vienu spēli vairāk. Trešie ir valmierieši ar 36 punktiem un piecu punktu pārsvaru pār FK "Ventspils".

Virslīgas sezonā 10 klubiem līdz novembra beigām paredzēts izspēlēt trīs apļus. Kalendārs pandēmijas dēļ ir saīsināts no sākotnēji plānotajiem četriem apļiem.