PK kvalifikācijas spēle sieviešu izlasēm Latvija - Anglija

Baltijas čempionāta posms motošosejā

Latvijas fubola Virslīga. "Valmiera FC" –"Riga FC"

RFS futbolisti uzvar Daugavpilī, pietuvojas Latvijas čempionu lauriem

Latvijas virslīgas līderi RFS trešdien viesos ar 3:0 uzvarēja BFC "Daugavpils" futbolistus un nostiprināja izredzes uz čempionu titulu, liecina rīkotāju informācija. RFS konkurenti "Valmiera" FC pasliktināja savas izredzes ar neizšķirtu 1:1 pret "Riga" FC.

(papildināts ar neizšķirtu "Valmiera" FC un "Riga" FC spēlē)
Daugavpilī RFS 10.minūtē vadībā izvirzīja Tomāšs Šimkovičs, Emersons 64.minūtē viesu pārsvaru divkāršoja, bet Petrs Marešs 71.minūtē vēl realizēja 11 metru soda sitienu. Daugavpils komanda kopš 70. minūtes spēlēja 10 vīru sastāvā, jo par otro brīdinājumu noraidīja Džošua Akpudži, kurš soda laukumā nogāza Andreju Iliču.

RFS konkurenti cīņā par pirmo vietu "Valmiera" FC trešdien atspēlēja vienu vārtu deficītu pret pērno čempionvienību "Riga" FC, tomēr neizšķirts nozīmēja zaudētus punktus cīņā par titulu.

Valmierā "Riga" FC vadībā 9.minūtē izvirzīja Arturs Krancmanis, savukārt neizšķirtu 52.minūtē mājiniekiem panāca Raimonds Krollis.

Divas kārtas pirms turnīra noslēguma Valmieras komanda no RFS atpaliek četrus punktus, tādējādi padarot savas izredzes atkarīgas no sāncenšu vairākiem klupieniem.

Atlikušajās pēdējās divās kārtās gan "Valmiera" FC, gan RFS būs jāspēlē pret "Riga" FC, kā arī valmieriešus gaida mačs pret FK "Metta", bet RFS sezonu noslēgs ar vēl vienu spēli Daugavpilī.