RFS futbolisti nospēlē neizšķirti pret «Riga FC», vēl nenodrošina čempiona titulu

Latvijas futbola virslīgas sezona strauji tuvojas noslēgumam, un svētdienas galvenā spēle – RFS pret čempiona pilnvaras jau nolikušo “Riga FC” vienību. Šajā Rīgas derbijā, par spīti pārkāpumiem, uzvarētājs tā arī netika noskaidrots, un RFS nespēja vēl nodrošināt čempiona titulu. Spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0.

Pirms spēles RFS galvenais treneris Viktors Morozs norādīja, ka spēlēs divas labas komandas ar labiem spēlētājiem, un vinnēs stiprākais. Tikai pirms nedēļas RFS otro reizi vēsturē ieguva Latvijas kausu. Tagad ir iespēja izcīnīt čempiona titulu. Morozs uzsvēra, ka visi čaļi ir profesionāļi, un visi saprot, cik šī spēle ir svarīga.

Pirmsspēles intervija ar RFS galveno treneri

Spēle izvērtās gana interesanti, taču reāla vārtu gūšanas iespēja pirmajā puslaikā bija tikai "Riga FC", kas tomēr to nespēja pārvērst vārtu guvumā.

Pirmā puslaika spilgtākās epizodes

Saruna ar Edmundu Novicki pēc pirmā puslaika

Otrais periods aizritēja diezgan asi, bet pārlieku bieži spēlētāji saņēma dzeltenās kartītes. Trīs minūtes līdz pamatlaika beigām "Riga FC" jau divas sarkanās kartītes, un komanda palika tikai deviņu laukuma spēlētāju sastāvā - emocijas nespēja savaldīt pat komandas izpilddirektors Romāns Lajuks. Tomēr spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Otrā puslaika spilgtākās epizodes

RFS spēlētājs Elvis Stuglis norādīja, ka pirms spēles bijusi sajūta, ka viss būs kārtībā, taču kaut kas pietrūcis, lai gūtu vārtus. Tagad komandai jāgaida nākamā spēle – jāuzvar nākamnedēļ “BFC Daugavpils” futbolisti. “Uzvarēs vienu spēli, medaļas kaklā un var atpūsties,” tā sezonas beigas raksturo Stuglis.

Intervija ar Elvi Stugli

Tikmēr paralēli Rīgas derbjam notika vēl divas virslīgas spēles. Otra pretendente uz čempiona titulu "Valmiera FC" ar 1:0 uzvarēja FK "Metta", vienīgos vārtus šajā duelī gūstot Raimondam Krollim, bet FK "Liepāja" ar 3:1 bija pārāka par "BFC" Daugavpils".

Spēles apskats

Virslīgā jau nākamnedēļ tiks aizvadīta pēdējā spēļu kārta. Turnīra tabulā pēc 27 spēlēm pirmo vietu ar 63 punktiem ieņem RFS vienība, bet tikai par diviem puntkiem mazāk ir "Valmierai". Tikmēr aizvadītās sezonas čempioni "Riga FC" ar 49 punktiem ir trešā, bet ceturtā ar 48 punktiem ir FK "Liepāja". 35 punkti Jūrmalas "Spartakam", 32 punkti ir "Daugavpilij", bet pēdējā vietā ar 20 punktiem ir "Metta", kurā jau svētdien aizvadīja savu pēdējo spēli šajā sezonā.

Šosezon dalību virslīgā sāka deviņas sezonas. Pirmā ardievas līgai īsi pirms Jāņiem pateica FK “Ventspils” vienība, kura nespēja pārvarēt finansiālas grūtības, bet pēc tam dalību līgā bija spiesta apturēt skandālos iepītā jaunpienācēja “Noah Jūrmala”.