FK "RFS" atklāj savu jaunatnes akadēmiju un telpu futbola komandu

Latvijas kausa futbolā pusfināls FK "Auda" - FS "Jelgava"

Latvijas kausa futbolā pusfināls FK "RFS" - "Grobiņas SC/LFS"

RFS futbolisti Latvijas kausa pusfinālā aptur Grobiņas komandas panākumu sēriju

Valsts čempioni FK RFS futbolisti ceturtdien Latvijas kausa pusfinālā ar 5:0 savā laukumā uzvarēja Nākotnes līgas komandu "Grobiņa SC/LFS" un pirmie nodrošināja dalību titula mačā, liecina organizatoru informācija. Finālā RFS tiksies ar citu virslīgas klubu "Auda".

(papildināts pēc otra pusfināla noslēguma)
Pašreizējiem trofejas glabātājiem RFS trīs vārtus otrajā puslaikā guva Bils. Rezultātu pirmā puslaika vidū atklāja Deniss Rakels, bet pēc pārtraukuma precīzs bija arī Vladislavs Fjodorovs.

Pret līgu zemāk spēlējošo Grobiņas komandu RFS laukumā sūtīja teju otro sastāvu. Viesi no Kurzemes to centās izmantot – pirmais moments pie pretinieku vārtiem bija "Grobiņa SC/LFS". Puslaika izskaņā RFS pēc ilgstoša uzbrukuma tomēr savus vārtus guva - burzmā acīgākais bija Rakels. Pēc pārtraukuma RFS laukumā vienlaikus laida trīs pamatsastāva futbolistus un spēle mainījās līdz nepazīšanai. RFS ātri panāca 3:0, bet beigās graujošs piecu vārtu pārsvars. RFS Latvijas kausa finālā spēlēs trešo reizi pēc kārtas.

RFS aizsargs Kaspars Dubra pēc spēles intervijā Latvijas Televīzijā uzteica pretiniekus par cīņassparu, tomēr piebilda, ka būtu tikai taisnīgi atzīt, ka laukumā tikās divas atšķirīga līmeņa komandas, un cīņas iznākums ir likumsakarīgs.

Savukārt "Grobiņa SC/LFS" pussargs Andris Krušatins uzsvēra, ka komanda var lepoties ar iekļūšanu Latvijas kausa četru spēcīgāko komandu vidū, pret spēcīgāku pretinieku spēlējot savam priekam.

Grobiņas komanda iepriekš astotdaļfinālā uzveica virslīgā spēlējošos FK "Liepāja" futbolistus.

FK "Auda" - FS "Jelgava" spēles apskats

Otrā pusfinālā vēlāk ceturtdien FK "Auda" Rīgā ar 6:1 pārspēja Nākotnes līgas komandu FS "Jelgava". Divus vārtus "Audai" guva Georgi Minčevs. "Auda" jau pirmajā puslaikā panāca 5:1, praktiski izšķirot mača iznākumu, un pirmo reizi nodrošinot vietu Latvijas kausa finālā.

Fināls notiks Rīgā, "Skonto" stadionā, 19. oktobrī.

Latvijas kausa vēsturē kopš 1936. gada prestižo trofeju ir ieguvušas 38 dažādas klubu komandas, bet kopš valsts neatkarības atgūšanas kausu virs galvas cēlušas 12 dažādas vienības.