Latvijas futbola virslīga

Latvijas futbola virslīga. "Valmiera Glass" ViA - BFC "Daugavpils". Tiešraide

Latvijas futbola virslīga. RFS - FK Ventspils

Latvijas futbola virslīga. RFS - FK Ventspils. Spēles momenti

RFS futbolisti izcīna pārliecinošu uzvaru pār FK «Ventspils». Svarīgākās epizodes

Līderpozīciju pretendenti RFS futbolisti sestdien Rīgā ar 4:1 pārspēja FK "Ventspils" vienību Latvijas virslīgas spēlē. Trīs vārtus uzvarētājiem guva aizsargs Vitālijs Jagodinskis, tiekot pie pirmā hettrika futbolista karjerā.

Pēc uzvaras Jagodinskis intervijā Latvijas Televīzijā uzsvēra, ka panākums ir visas komandas nopelns, bet viņam atlicis tikai realizēt vārtu gūšanas iespējas.

Intervija ar Vitāliju Jagodinski

Jagodinskis sacīja, ka komanda parādīja raksturu spēlē, kurā pēc pirmā puslaika bija neizšķirts.

RFS atklāj rezultātu

RFS pirmajā puslaikā pakāpeniski ieguva spēles pārsvaru un 42.minūtē izvirzījās vadībā ar Tomāša Šimkoviča realizētu 11 metru soda sitienu. Iespēju Šimkovičam sist no 11 metru atzīmes nodrošināja Gļebs Kļuškins, kuru soda laukumā pašā vārtu priekšā nogāza ventspilnieku spēlētājs Abduls Rašīds Obuobi.

Kaspars Svārups panāk ventspilniekiem neizšķirtu

Puslaika izskaņā Ventspils komanda panāca izlīdzinājumu - pēc centrējuma Anastasija Mordatenko ar galvu sistā bumba trāpīja pa vārtu pārliktni, bet pirmais klāt bija Kaspars Svārups.

RFS atgūst vienu vārtu pārsvaru

Vēlreiz vadībā RFS izvirzījās 62.minūtē. Pēc tiešā brīvsitiena bumba pašaudījās vārtu priekšā, kur visbeidzot Jagodinskis precīzi sita ar galvu. Jevgēņijs Kazačoks gan izsita bumbu laukumā, tomēr tiesneši atzina, ka bumba jau bija šķērsojusi vārtu līniju.

Cerības vēlreiz rezultātu līdzsvarot ventspilniekiem mazināja Žana Sonija Alsenā noraidījums 70.minūtē par otro brīdinājumu.

Vitālijs Jagodinskis panāk 3:1

Arī komandas trešo vārtu guvums 88.minūtē bija Jagodinska rēķinā - saņēmis bumbu soda laukumā, viņš izkārtoja sev ērtu sitienu.

Vitālijs Jagodinskis gūst RFS ceturtos vārtus

Savukārt hettriku Jagodinskis noformēja jau kompensācijas laikā ar realizētu 11 metru sitienu, kas tika piešķirts par Ņikitas Koļesova pārkāpumu pret Alanu Siņeļņikovu.

Sestdien risinājās vēl divas spēles - Marianu Paharu galvenā trenera amatā aizstājušā Oļega Kubareva vadībā FK "Jelgava" ar 0:1 zaudēja "Valmiera Glass/ViA" futbolistiem, bet FK "Liepāja" mājās ar 1:2 piekāpās pašreizējiem čempioniem "Riga" FC. Kārtas noslēgumā svētdien Jūrmalas "Spartaks" savā laukumā tiksies ar BFC "Daugavpils".

Līderpozīcijas turnīra tabulā ar 31 punktu saglabāja "Riga" FC. Tikpat daudz punktu ir tuvākajiem sekotājiem RFS, kas aizvadījuši vienu spēli vairāk.

Virslīgā startē deviņas komandas, kas līdz 9. novembrim izspēlēs četrus apļus.