RFS futbolisti galvaspilsētas klubu duelī sagādā čempioniem «Riga» FC sezonā pirmo sakāvi

RFS svētdien viesos ar 3:0 uzveica "Riga" FC futbolistus, galvaspilsētas klubu duelī sagādājot pašreizējiem čempioniem sezonā pirmo zaudējumu, liecina rīkotāju informācija.

Viesus 19.minūtē vadībā izvirzīja Tomislavs Šaričs, bet Darko Lemajičs 71.minūtē RFS pārsvaru divkāršoja. Savukārt Tomāšs Šimkovičs ar trešo vārtu guvumu 83.minūtē likvidēja "Riga" FC cerības uz izglābšanos.

Šaričs rezultātu atklāja pēc centrējuma, precīzi sitot ar galvu. Šaričs bija iesaistīts arī otro vārtu guvumā, piespēlējot gar vārtiem Lemajičam, kurš no šaura leņķa pārspēja laukuma saimnieku vārtsargu Ivanu Brkiču. "Riga" FC vārtsargs nespēja glābt arī no trešo vārtu zaudējuma, kad Šimkovičs sita no soda laukuma vidus.

"Riga" FC saglabāja turnīra tabulā otro pozīciju vienu punktu aiz līderiem "Valmiera" FC. RFS pakāpās uz 3.vietu, divus punktus atpaliekot no pieveiktajiem sāncenšiem.

Virslīgas sezonu sākušajām astoņām komandām sestdien pievienojās Jūrmalas "Noah", kam dienu pirms plānotā starta atņēma licenci. "Noah" vērsās Sporta arbitrāžas tiesā, kur līdz lēmuma pieņemšanai strīdā noteica pagaidu regulējumu, kas ļauj komandai spēlēt virslīgā.