Enduro sacensības "Red Bull Rough Ride"

PK posms daiļslidošanā junioriem. Kirils Korkačs

Latvijas futbola Virslīgā FK "RFS" ar 3:0 iznīcina FK "Spartaks"

RFS futbolisti bez lielām grūtībām uzvar neveiksmju vajāto Jūrmalas «Spartaku»

Latvijas futbola virslīgas spēlē čempionvienība RFS ar 3:0 uzvarēja neveiksmju sērijas vajāto Jūrmalas “Spartaku” un turnīra tabulā pakāpās uz otro vietu, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu 25. minūtē atklāja Deniss Rakels. Otrajā puslaikā ar vārtu guvumiem izcēlās brazīliešu leģionārs Emersons Santa Deoklesiono un Andrejs Iličs.

Turnīra tabulā līderpozīcijas ar 67 punktiem ieņem “Valmiera FC”, kam tagad seko RFS ar 60 punktiem. Tikpat punktus sakrājusi arī trešā vietā esošā “Riga FC” vienība. Četrinieku ar 54 punktiem noslēdz FK “Liepāja”, kam ar 44 punktiem seko FK “Auda”. Sestajā vietā ierindojas “Daugavpils” ar 28 punktiem, tai seko “Tukums 2000/Telms” ar 27 punktiem. 21 punktu ir iekrājusi “Metta”, bet pa 18 punktiem ir Jūrmalas “Spartaks” un ‘Super Nova” rēķinos.

Virslīgā šogad piedalās desmit komandas. Turnīrs noslēgsies novembrī.