RFS futbolistes zaudē arī otrajā spēlē Čempionu līgas turnīrā Rīgā

Latvijas futbola čempiones RFS piektdien Rīgā ar 0:5 kapitulēja Kazahstānas spēcīgākajam klubam Čimkentas "BIIK-Kazygurt" un cieta divās spēlēs otro neveiksmi Čempionu līgas kvalifikācijas grupā, šķiroties arī no teorētiskām izredzēm tikt nākamajā kārtā, liecina organizatoru informācija.

Kazahstānas kluba futbolistes jau 7.minūtē bija vadībā ar 2:0 un pirmo puslaiku pabeidza ar trīs vārtu pārsvaru. Viešņām savus otros vārtus spēlē 60.minūtē guva Fazila Ikvaputa, bet līdz beigu svilpei Kazahstānas komanda panāca jau piecu vārtu vadību.

Pirmajā spēlē četru komandu grupā RFS atzina Austrijas kluba Vīnes "Landhaus" pārākumu (1:2), savukārt pirmdien noslēgumā vēl tiksies ar Grieķijas komandu Kardicas "Akadimia Elpides".

Grupas uzvarētājas iekļūs 1/16 finālā, bet pārējām komandām turnīrs būs beidzies. Turnīra 1/16 finālā jau gaida 22 izliktās komandas, kam pievienosies 10 kvalifikācijas grupu uzvarētājas.