RFS futbolistes cieš vēl vienu zaudējumu Čempionu līgas kvalifikācijas turnīrā

Latvijas Sieviešu futbola līgas čempionvienība Rīgas Futbola skola (RFS) ceturtdien Somijas pilsētā Vantā ar vēl vienu zaudējumu - 0:9 pret mājiniecēm ''PK-35'' turpināja Sieviešu Čempionu līgas kvalifikācijas turnīru, informē organizatori.

Jau spēles ceturtajā minūtē RFS nokļuva zaudētājos ar 0:2, ilgu laiku rezultāts bija 0:3, taču otrajā puslaikā no 58. minūtes somietes guva vēl sešus vārtus.

Jau ziņots, ka otrdien RFS ar 1:4 atzina Ukrainas spēcīgākā sieviešu futbola kluba WFC "Kharkiv" pārākumu. Vienīgos vārtus RFS laba otrajā puslaikā guva komandas kapteine Anastasija Ročāne, precīzi sitot spēles 58. minūtē, kad RFS jau atradās iedzinējos ar 0:4.

Galvenās treneres Karīnas Šakurovas vadītā komanda viena apļa turnīrā svētdien vēl spēlēs ar Slovākijas vienību FC "Union Nove Zamky".

Sacensību izslēgšanas spēļu kārtā iekļūs tikai apakšgrupas turnīra uzvarētājas.

RFS otro sezonu spēlē Eiropas prestižākajā sieviešu futbola klubu turnīrā. Pērn Rīgas klubs kvalifikācijas turnīru rīkoja savā laukumā, kur cieta trīs zaudējumus ar kopējo vārtu starpību 0:20.