RFS futbolistes Čempionu līgā nepārvar pirmo kvalifikācijas kārtu

Latvijas sieviešu futbola klubs RFS trešdien viesos Baltkrievijā ar 0:3 zaudēja mājiniecēm FC "Minsk" pirmajā Čempionu līgas kvalifikācijas kārtā, liecina organizatoru informācija.

Laukuma saimnieces rezultātu atklāja 18.minūtē, bet otrajā puslaikā divreiz realizēja 11 metru sitienus.

Lai iekļūtu pamatturnīrā, jāpārvar divas kvalifikācijas kārtas, kur pandēmijas dēļ komandas uzvarētāju nosaka pēc vienas spēles rezultāta. Savukārt 22 klubiem dalība pamatturnīrā ir garantēta bez dalības kvalifikācijā. Sieviešu Čempionu līgas fināls paredzēts 16.maijā Zviedrijas pilsētā Gēteborgā.

RFS futbolistes Čempionu līgā startēja septīto gadu pēc kārtas. Latvijas komanda turnīrā iepriekš 19 spēlēs guva tikai vienu uzvaru, bet 18 spēlēs zaudēja.

Sieviešu Čempionu līgu Eiropas futbola federāciju savienība (UEFA) nodibināja 2000.gadā, bet pirmais turnīrs notika nākamajā sezonā. 2020.gadā par Čempionu līgas uzvarētājām kļuva Francijas kluba Lionas "Olimpique" futbolistes.