RFS futbolistes ar zaudējumu sāk Čempionu līgas turnīru Rīgā

Latvijas sieviešu futbola čempionvienība RFS otrdien Rīgā ar 1:2 zaudēja Austrijas klubam Vīnes "Landhaus" pirmajā spēlē Čempionu līgas kvalifikācijas grupā, liecina organizatoru informācija.

Austrijas komandai "Arkādijas" stadionā Melānija Bruntālere un Katarina Aufhauzere guva pa vieniem vārtiem katrā puslaikā un ieguva 2:0 pārsvaru. Laukuma saimniecēm 72.minūtē Olga Ševcova rezultāta starpību samazināja, tomēr panākt neizšķirtu RFS futbolistēm neizdevās.

Dienas pirmajā spēlē četru komandu grupā Kazahstānas čempiones Čimkentas "BIIK-Kazygurt" ar 2:1 pārspēja Grieķijas komandu Kardicas "Akadimia Elpides".

RFS futbolistes nākamajās divās spēlēs 10. un 13.augustā tiksies attiecīgi ar Kazahstānas un Grieķijas komandām. Grupas uzvarētājas iekļūs 1/16 finālā, bet pārējām komandām turnīrs būs beidzies. Turnīra 1/16 finālā jau gaida 22 izliktās komandas, kam pievienosies 10 kvalifikācijas grupu uzvarētājas.