Rezervista Uldriķa divi vārti nodrošina RFS uzvaru pār čempioniem «Spartaks» futbolistiem

Latvijas futbola čempionvienība Jūrmalas "Spartaks" svētdien viesos ar 1:2 zaudēja Rīgas futbola skolai (RFS) pirmajā spēlē virslīgas jaunajā sezonā, liecina rīkotāju informācija. Abus vārtus uzvarētājiem guva otrajā puslaikā uz maiņu laukumā uznākušais Roberts Uldriķis, savukārt "Spartakam" vienīgā precīzā sitiena autors Dmitrijs Platonovs arī trīsreiz trāpīja pa pārliktni.

Platonovs 15. minūtē izmantoja iespēju sist no tuvas distances soda laukumā un izvirzīja "Spartaku" vadībā. Vēl viena laba iespēja Platonovam bija septiņas minūtes vēlāk, kad viņš no tuvas distances pirmoreiz trāpīja pa vārtu konstrukciju.

RFS otrā puslaika sākumā raidīja bumbu vārtos, tomēr rezultāts nemainījās, jo tiesneši uzskatīja, ka Igors Kozlovs sita aizmugures stāvoklī. Savukārt "Spartakam" vēl vienu labu iespēju nerealizēja Platonovs, pēc kura sitiena ar galvu bumbu vēlreiz atvairīja pārliktnis. Tas gan nebija pēdējais Platonova trāpījums pa pārliktni - to pašu viņš paveica arī puslaika vidū, netraucēti sitot no vārtu priekšas.

Spēles galotnē situācijas noteicēji bija RFS, kam uz maiņu laukumā uznākušais Uldriķis 78. minūtē pēc stūra sitiena panāca izlīdzinājumu. Turklāt "Spartaks" trīs minūtes vēlāk palika mazākumā pēc Pāvela Mihadjuka noraidījuma, un Uldriķis 90. minūtē ar tālu sitienu vārtu apakšējā stūrī nodrošināja RFS uzvaru.

Pēc pirmās kārtas turnīra tabulā vadībā FK "Ventspils", kas ar 2:0 uzveica "Metta/LU" futbolistus.