Pukinsks kļūst par pilntiesīgu Latvijas Futbola federācijas ģenerālsekretāru

Latvijas Futbola federācijas (LFF) ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks turpmāk var pilntiesīgi veikt savus pienākumus, jo Uzņēmumu reģistrā viņam apstiprināja amatpersonas paraksta tiesības, ceturtdien informēja LFF.

LFF kopš 17. oktobra bija bez paraksta tiesīgas personas, jo organizācijas ārkārtas kongresā no amata atstādināja līdzšinējo prezidentu Kasparu Gorkšu. Savukārt kopš 17. jūlija LFF darbojās arī bez ģenerālsekretāra.

Uzņēmumu reģistra lēmuma pamatā ir LFF valdes 22. oktobra lēmums apstiprināt Pukinsku ģenerālsekretāra amatā.

Pukinsks iepriekš Latvijas Televīzijai teica, ka pēc apstiprināta paraksta tiesību iegūšanas sāks organizēt LFF ārkārtas kongresu, kur varētu apstiprināt federācijas jaunos statūtus.

Pašreizējie LFF statūti nosaka, ka ģenerālsekretāru federācijas valde ieceļ vai atceļ pēc prezidenta ierosinājuma. Taču līdz ar brīdi, kad LFF ārkārtas kongresā prezidenta amatu zaudēja Gorkšs, federācijā nebija ģenerālsekretāra vai kādas citas paraksta tiesīgās personas.

Futbola federācijā ilgu laiku strādājušais Pukinsks jūlijā amatu atstāja, norādot, ka vēlas vairāk laika pavadīt ar ģimeni. Kad oktobrī LFF prezidenta amatu zaudēja Gorkšs, drīz vien Pukinsks pauda gatavību atkal kļūt par ģenerālsekretāru, tiesa, noliedzot, ka viņa lēmums varētu būt saistīts ar izmaiņām LFF vadības komandā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Futbols
Sports
Jaunākie
Interesanti