PSG futbolisti Čempionu līgā pārliecinoši uzveic Madrides «Real»

Francijas klubs "Paris Saint Germain" (PSG) trešdien Čempionu līgas grupas kārtas spēlē ar 3:0 pārliecinoši uzvarēja Madrides "Real" futbolistus, liecina organizatoru informācija. Divus vārtus uzvarētājiem guva Anhels di Marija.

Divu vārtu pārsvaru pret savu bijušo klubu Marija nodrošināja ar vārtu guvumiem 14. un 33.minūtē, bet trešos vārtus jau mača kompensācijas laikā guva Tomā Menjē. Pēc video izskatīšanas tiesnesis 36.minūtē atcēla "Real" uzbrucēja Gareta Beila vārtu guvumu.

Otrā spēlē A grupā Turcijas "Galatasaray" un Beļģijas "Brugge" cīnījās neizšķirti 0:0.

Pērnās sezonas Čempionu līgas finālisti angļu "Tottenham Hotspur" viesos Grieķijā cīnījās neizšķirti 2:2 pret "Olympiakos", tikmēr otrā B grupas spēlē Vācijas klubs Minhenes "Bayern" ar 3:0 mājās pārspēja "Crvena Zvezda" futbolistus no Serbijas.

Pārliecinošu uzvaru C grupā guva Anglijas "Manchester City", kas viesos Ukrainā ar 3:0 bija pārāks par Doņeckas "Šahtar". Horvātijā vēl iespaidīgāku panākumu guva Zagrebas "Dinamo", ar 4:0 pārspējot Itālijas "Atalanta".

Savukārt D grupā Maskavas "Lokomotiv" futbolisti ar 2:1 viesos Vācijā bija pārāki par Leverkūzenes "Bayer", bet Itālijas klubs Turīnas "Juventus" izbraukumā Spānijā nospēlēja neizšķirti 2:2 pret Madrides "Atletico".

Čempionu līgā 32 klubi ir sadalītas astoņās grupās, kur pēc divu apļu izspēles pa divām labākajām komandām tiks astotdaļfinālā. Izslēgšanas turnīrs noslēgsies ar finālu 30.maijā Stambulā.