Polijas izlase piekāpjas Kolumbijai, zaudējot cerības uz astotdaļfinālu

Svētdienas vakarā Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā futbolā Kazaņā tikās Polijas un Kolumbijas valstsvienības. Šajā duelī, kur abām komandām bija nepieciešama uzvara, lai turpinātu saglabāt vismaz teorētiskas iespējas iekļūt astotdaļfinālā, pārāka izrādījās Kolumbija, uzvarot ar 3:0.

Jau no paša spēles sākuma abas komandas spēlēju aktīvu, uzbrūkošu futbolu. Ik pa brīdim abām komandām radās lieliskas iespējas, taču pretinieku aizsardzība bija uzdevuma augstumos.

Spēles spilgtākās epizodes

Tikai 40. minūtē pēc stūra sitiena bumbu saņēma Džerijs Minja, kurš to raidīja ar galvu vārtos, beidzot atklājot spēles rezultātu.

Minja izvirza Kolumbiju vadībā (1:0)

Polija gan centās izlīdzināt rezultātu, taču pirmajā puslaikā tas neizdevās - pauzē viņiem nācās iet kā iedzinējiem.

Otrajā puslaikā poļi aizvien centīgāk mēģināja izlīdzināt rezultātu, taču visi centieni nevainagojās panākumiem. 70. minūtē Kolumbija vēl vairāk samazināja Polijas izredzes cīnīties par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs, jo Kolumbijas izlases kapteinis Radamers Falkao raidīja bumbu vārtos.

Falkao palielina Kolumbijas pārsvaru (2:0)

Polijas izlasei daudz laika vairs atspēlēties nepalika, taču situācijas neveidojās - tieši otrādi, Kolumbijas rēķinā vēl viens vārtu guvums - Huans Kuadrado guva vārtus. Kolumbija sajuta uzvaras garšu un pat nedomāja dot poļiem iespēju kaut nedaudz samazināt vārtu starpību.

Kolumbijas izlase atņem Polijas izlasei pēdējās cerības (3:0)

Pēc trešā vārtu zaudējuma Polijas izlase vairs neturpināja nopietnu cīņu, saprotot, ka palīdzēt var vairs tikai brīnums. Brīnums nenotika, un Polijas izlasei neizdevās gūt pat godavārtus, samierinoties ar "sauso" zaudējumu un zaudētām cerībām uz izslēgšanas spēlēm. Tikmēr Kolumbija, gūstot pirmo uzvaru šajā turnīrā, izredzes uz izslēgšanas spēlēm vēl ir saglabājusi.

Polija turnīru iesāka, ar 1:2 zaudējot Senegālas izlasei. Grupu turnīru Polija noslēgs 28. jūnijā, tiekoties ar Japānu.

Arī Kolumbijai vēl nebija izdevies tikt pie uzvaras, jo turnīra grupu spēļu ievadā tā ar 1:2 piekāpās Japānai. Šī Dienvidamerikas valsts futbola izlase turnīru noslēgs ar spēli pret Senegālu.