Pēc Indriksona vienošanās futbola spēli pret Portugāli cer aizvadīt «Skonto» stadionā

Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Guntis Indriksons mutiski vienojies ar "Skonto" stadionā demontāžu veikušo uzņēmumu, kas ļaušot valstsvienībai Pasaules kausa kvalifikācijas spēli 9.jūnijā pret Portugāli aizvadīt šajā stadionā. LFF prezidents žurnālistiem arī teica, ka tomēr nepieciešams pilnveidot Liepājas stadionu, lai būtu rezerves variants valstsvienības spēlēm.

LFF valde nolēma, ka spēle pret Portugāli jārīko "Skonto" stadionā, kā arī atzina par nepieciešamu izdarīt visu rezerves plānam Liepājā, pastāstīja Indriksons. Viņš kategoriski noliedza, ka būtu saistīts ar jezgu "Skonto" stadionā, kur pēc vairāku uzņēmumu strīda demontēti tribīņu krēsli un laukuma apgaismojums.

Futbola federācijas prezidents Indriksons par vienošanos "Skonto" stadiona izmantošanai

  Demontāžas darbu veicēji "Skonto" stadiona ir piekrituši darboties, lai spēle ar Portugāli šajā stadionā būtu, teica federācijas prezidents. Viņš solīja, ka LFF naudu "Skonto" stadionam netērēs nevienu santīmu vairāk, kā paredz līgums ar apsaimniekotāju. 

  "Tās ir manas personiskās saistības, kas neskar futbola federācijas finanses," sarunas ar darbu veicējiem "Skonto" stadionā raksturoja Indriksons. "Es vienojos ar tiem, kas veic demontāžu, ka spēle [pret Portugāli] notiks "Skonto" stadionā. Viss demontētais tiks novietot atpakaļ."

  LFF ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis piebilda, ka panākta mutiska vienošanās, un rezerves variants Liepājā ir nepieciešams, lai izslēgtu riskus. Tādā stadionā, kāds Liepājā ir pašlaik, valstsvienības spēles aizvadīt nevar.

  Futbola federācijas ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis par Liepājas stadionu

   Futbola federācijā rēķinās, ka Liepājas stadiona pilnveidošanai no valsts budžeta varētu piešķirt līdz 300 000 eiro. Federācijas lūgtais valsts finansējums segtu divas trešdaļas izdevumu, bet atlikušo trešdaļu nodrošinātu LFF sadarbībā ar Liepājas pašvaldību. 

   "Ļoti ceram, ka būs alternatīvs stadions Liepājā. Katrā nelaimē ir sava laimīte," teica Indriksons. 

   LFF prezidents ir pārliecināts, ka futbolam "Skonto" stadionā tik un tā vairs nav lemts ilgs mūžs, jo objekta pašreizējie īpašnieki to iegādājušies par lielu naudu un lielās investīcijas gribēs atpelnīt, kas ar stadionu nav iespējams. Indriksons nožēlo, ka neīstenojās stadiona būves projekts Krišjāņa Barona ielā, Rīgā, kur LFF plānoja aizvadīt arī valstsvienības spēles.

   Kļūda rakstā?

   Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

   Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

   Futbols
   Sports
   Jaunākie
   Interesanti