Pazudušā Akinjemi atgriešanās spēlē FK «Ventspils» uzvar Kurzemes derbijā

Aizvadītajā nedēļā viļņošanos Latvijas futbolā izraisījušais Nigērijas uzbrucējs Adeleke Akinjemi pirmdien atgriezās FK "Ventspils" sastāvā un viņa pārstāvētais klubs ar 1:0 mājās pieveica "Liepāja/Mogo" virslīgas spēlē, liecina organizatoru informācija.

(papildināts ar RFS uzvaru)
Uzvaras vārtus Ventspils komandā mača izskaņā 89.minūtē guva otrajā puslaikā uz maiņu laukumā uznākušais Anastasijs Mordatenko, kura sitiens ar galvu noslēdza Tosina Aijeguna centrējumu. Savukārt Akinjemi laukumā bija visu maču.

Akinjemi pagājušajā nedēļā bez kluba vadības informēšanas pameta Ventspils komandu. FK "Ventspils" uzskata, ka futbolists jaunības un pieredzes trūkuma dēļ uzklausījis sliktus padomus. Klubā neplāno Akinjemi sodīt par prombūtni, futbolistam vienīgi būs jāatvainojas par savu prombūtni, par FK "Ventspils" izpilddirektora Sergeja Usačova teikto vēstīja aģentūra LETA.

Ar šosezon gūtiem 13 vārtiem Akinjemi ir virslīgas rezultatīvākais spēlētājs. Viņa līgums ar Ventspils klubu ir spēkā vēl četrus gadus.

RFS un FK "Jelgava" spēles apskats

Dienas otrā spēlē virslīgas līderi RFS Rīgā ar 1:0 uzveica FK "Jelgava" futbolistus un nostiprinājās līderpozīcijās turnīra tabulā. Bumbu vārtos pēc centrējuma 18.minūtē raidīja Aleksandrs Solovejs. RFS līdz pārtraukumam neizmantoja divas labas iespējas nostiprināties vadībā un arī otrā puslaika sākumā soda laukumā divās pateicīgās epizodēs soda laukumā vārtus neguva.