Pasaules klubu kausa izcīņā Brazīlijas «Flamengo» sasniedz finālu. Interesantākās epizodes

Katarā risinās Pasaules klubu kausa izcīņas turnīrs futbolā, un otrdien pusfināla spēle starp Brazīlijas “Flamengo” un Sauda Arābijas klubu “Al Hilal” ar 3:1 uzvaru svinēja šīs spēles favorīti brazīļi.

”Copa Libertadores” šī gada čempioni Brazīlijas ”Flamengo” futbolisti bija favorīti šajā mačā. Taču, par spīti savam favorītu statusam, tieši Sauda Arābijas vienība atklāja spēles rezultātu, kad 18. minūtē vārtus guva Salems Al Davsari.

"Al Hilal" atklāj spēles rezutlātu

Izlīdzināt rezultātu brazīliešiem izdevās vien otrā puslaika sākumā. Vārtu guvums Žoržiana de Araskaetes rēķinā.

"Flamengo" izlīdzina rezultātu

Tikai 78. minūtē "Flamengo" beidzot apliecināja savu favorītu statusu - vārtus guva Bruno Henrike, izvirzot Brazīlijas klubu vadībā.

"Flamengo" izvirzās vadībā

Pēc četrām minūtēm Brazīlijas kluba pārsvars vēl vairāk palielinājās, jo "Al Halil" spēlētājs raidīja bumbu savos vārtos.

"Al Halil" spēlētājs raida bumbu savos vārtos

”Flamengo” šogad finālspēlē novembrī Peru pieveica Argentīnas ”River Plate” un ieguva titulu Dienvidamerikā, analogu UEFA Čempionu līgas kausam. Ja nenotiks brīnumi, tad finālā būtu jātiek gan ”Flamengo”, gan angļu ”Liverpool” komandām.