Konfederāciju kausa izcīņā svētdien Sočos Vācija futbola izlase, kas ne velti nes pasaules čempionu titulu, ar rezultātu 3:1 sagrāva sīksto Kamerūnas valstsvienību, liecina organizatoru informācija.

Vācija jau diezgan ātri parādīja, ka ir sava titula cienīga. Lai gan pirmā nopietnā iespēja apdraudēt Kamerūnas vārtus bija tikai 24. minūtē, tad bumba aizlidoja garām vārtiem.

Vācijas izlasei bīstams uzbrukums

Kamerūna nebūt nedomāja uzreiz padoties pasaules čempioniem. 39. minūtē lieliska iespēja bija kamerūniešiem atklāt spēles rezultātu, bet bumba spītīgi aizlidoja mazliet garām mērķim.

Kamerūnas izlasei lieliska iespēja

Pirmais puslaiks tā arī noslēdzās bez vārtu guvuma. Lai gan īsi pirms tā beigām kļūdu pieļāva vācieši, kas teju maksāja vārtu zaudējumu.

Kļūda, kas gandrīz beidzas ar vārtu zaudējumu

Otrais puslaiks iesākās jau pilnīgi citā noskaņojumā, galvenokārt pateicoties tam, ka beidzot tika atklāts spēles rezultāts. Vācijas izlases spēlētājs Kerems Demirbajs, kura saknes meklējamas Turcijā, 48. minūtē, saņemot lielisku piespēli, trieca bumbu tieši vārtos.

Vācija atklāj rezultātu

Pēc brīža atkal nopietns uzbrukums Kamerūnas vārtiem, bet vārtsargs šoreiz glāba savu komandu no vārtu zaudējuma.

Kamerūnas izlases vārtsargs glābj

66. minūtē Vācijai otrais vārtu guvums – autors Timo Verners.

Vācijas izlasei otrais vārtu guvums

Taču Kamerūnas izlase neatslāba un turpināja cīnīties. 79 minūtē beidzot šie centieni vainagojās panākumiem – Vincents Abubakars spēja gūt vārtus savai izlasei.

Kamerūna samazina vārtu starpību

Vācijas izlasei tas bija labs motīvs, lai atjaunotu vārtu starpību, un 81. minūtē Verneram jau otrais vārtu guvums.

Verneram otrais vārtu guvums

Līdz ar to Vācija ir iekļuvusi turnīra pusfinālā, kur tiksies ar Meksikas izlasi, bet Kamerūnai turnīrs ir beidzies.