Par pēdējām Čempionu līgas ceturtdaļfinālistēm kļūst «Barcelona» un «Bayern»

Čempionu līgas ceturtdaļfinālā sestdien kā pēdējās iekļuva "Barcelona" un Minhenes "Bayern".

"Barcelona" savās mājās pieveica "Napoli" ar 3:1 (3:1).

Divu maču summā barselonieši bija pārāki ar 4:2.

Pirmajā puslaikā viesu vārtos bumba pabija pat četrreiz, taču 30.minūtē Lionela Mesi iesistie vārti netika atzīti. VAR sistēma konstatēja niecīgu spēli ar roku.

10.minūtē mājiniekus ar sitienu ar galvu vadībā pēc stūra sitiena izvirzīja aizsargs Klemenss Lenglē.

23.minūtē ļoti skaistus vārtus guva Lionels Mesi. Klupdams krizdams viņš soda laukumā izlauzās cauri trīs aizsargu mūrim un ar kreiso kāju raidīja bumbu vārtu tālajā stūrī, pa ceļam bumbai skarot vārtu stabu.

Puslaika kompensācijas laikā tika gūti divi vārti. Tā pirmajā minūtē mājiniekiem 11 metru soda sitienu realizēja Luiss Svaress, panākot 3:0. Noteikumu pārkāpums pret Mesi gan sanāca neloģisks. Mesi no muguras mēģināja atņemt bumbu Kalidū Kulibali, nolika kāju starp bumbu un aizsargu, bet Kulibali, sizdams bumbu ārā no soda laukuma, trāpīja argentīnietim pa kāju.

Kompensācijas laika piektajā minūtē 11 metru soda sitienu par pārkāpumu pret Drīsu Mertensu realizēja viesi, izceļoties Lorenco Insinjem, - 3:1 mājinieku labā.

Minhenes "Bayern" mājās ar 4:1 (2:1) sagrāva Londonas "Chelsea".

Divu maču summā bavārieši izrādījās pārāki ar 7:1.

Rezultātu arī šajā spēlē desmitajā minūtē atklāja mājinieki, 11 metru soda sitienu par

realizējot Robertam Levandovskim. 2:0 14 minūtes vēlāk panāca Ivans Perišičs, kurš nekļūdījās no teicamas pozīcijas soda laukumā pēc Levandovska piespēles.

Vienus vārtus Londonas klubs puslaikā atspēlēja. Temijs Abrahams 44.minūtē bija pirmais pie vārtsarga atvairītās bumbas - 2:1 mājinieku labā..

Arī šajā mačā viens "gols" 28.minūtē, tikai viesu izpildījumā, netika ieskaitīts. Kā apliecināja VAR sistēma, Kalums Hadsons-Odojs pirms sava spēcīgā un tālā sitiena bija aizmugurē.

Bezcerīga situācija viesiem kļuva 76.minūtē, kad pēc vēl vienas Levandovska rezultatīvas piespēles, centrējot bumbu uz vārtsarga laukuma līniju, vārtu priekšā iznira Korentēns Toliso, no gaisa ar kāju triecot bumbu vārtos un panākot 6:1 divu maču summā.

Minhenieši neapstājās, un 84.minūtē pēc aizsarga Alvaro Odriosolas centrējuma Levandovskis soda laukumā lēca visaugstāk, panākot 4:1 spēlē.

Ceturtdaļfinālā 14.augustā Lisabonā abi grandi tiksies savā starpā.

Jau ziņots, ka piektdien Mančestras "City" savā laukumā ar 2:1 (1:1) pieveica Madrides "Real" un divu spēļu summā bija pārāka ar 4:2.

Otrā mačā Turīnā "Juventus" arī ar 2:1 (1:1) apspēlēja Lionas "Olympique", taču uz viesos vairāk gūto vārtu rēķina pārāki duelī izrādījās Lionas futbolisti.

Ceturtdaļfinālā abas piektdienas uzvarētājas tiksies savā starpā.

Ceturtdaļfināla spēles no 12. līdz 15.augustam notiks Lisabonā. Turpat 18. un 19.augustā paredzēti arī pusfināli un 23.augustā - arī fināls.

Pērn UEFA Čempionu līgas finālā divu Anglijas klubu duelī Madridē "Liverpool" ar 2:0 uzvarēja Totenhemas "Hotspur".