Noteikts komandu sadalījums futbola Pasaules kausa finālturnīra izlozei

Līdz ar visu 32 dalībvalstu noskaidrošanu kļuvis zināms komandu sadalījums 2018.gada futbola Pasaules kausa finālturnīra grupu izlozei, kas 1.decembrī notiks Maskavā. Pastāv iespēja, ka kopā salozēs vairākas spēcīgās komandas, kas varētu izveidot arī kādu "nāves grupu".

Pirmajā grozā līdzās mājiniecei Krievijai ir arī Pasaules kausa īpašniece Vācija, allaž favorītiem pieskaitītā Brazīlija un Eiropas čempione Portugāle, kā arī iepriekšējā finālturnīra fināliste Argentīna, Beļģija, Polija un Francija. 

Finālturnīra apakšgrupā nonāks pa vienai komandai no četriem groziem, kas noteikti pēc valstsvienību vietas pasaules rangā. Tādējādi teorētiski ir iespējams, ka vienā grupā finālturnīru Krievijā sāks, piemēram, Brazīlija, Spānija, Zviedrija un Dienvidkoreja. Iespējams gan arī variants, ka kopā salozētu nosacīti vājākas komandas, piemēram, Krieviju, Peru, Tunisiju un Panamu.

Pasaules kausa finālturnīrs nākamgad notiks no 14.jūnija līdz 15.jūlijam 11 Krievijas pilsētās - Maskavā, Kaļiņingradā, Sanktpēterburgā, Volgogradā, Kazaņā, Ņižņijnovgorodā, Samarā, Saranskā, Rostovā pie Donas, Sočos un Jekaterinburgā. Gan izlozi, gan finālturnīra spēles varēs redzēt Latvijas Televīzijā.

Pasaules kausa finālturnīra izlozes grozi

1.grozs: Krievija, Vācija, Brazīlija, Portugāle, Argentīna, Beļģija, Polija, Francija

2.grozs: Spānija, Peru, Šveice, Anglija, Kolumbija, Meksika, Urugvaja, Horvātija

3.grozs: Dānija, Islande, Kostarika, Zviedrija, Tunisija, Ēģipte, Senegāla, Irāna

4.grozs: Serbija, Nigērija, Austrālija, Japāna, Maroka, Panama, Dienvidkoreja, Saūda Arābija

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Futbols
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti