Norvēģis Odegārds 16 gadu vecumā kļūst par jaunāko Madrides «Real» spēlējušo futbolistu

Norvēģis Martins Odegārds sestdien 16 gadu vecumā kļuva par jaunāko Madrides "Real" futbolistu, kas devies laukumā Spānijas čempionāta "La Liga" spēlē, liecina kluba informācija. Turnīra pēdējā dienā Madrides karaliskais klubs ar 7:3 uzveica "Getafe", bet Odegārds otrajā puslaikā nomainīja Krištianu Ronaldu.

Par nākamo futbola sensāciju dēvētais Odegārds pirmoreiz izgāja laukumā "Real" galvenās komandas sastāvā, jo kopš pievienošanās janvārī Madrides klubam viņš spēlēja B sastāvā trešajā līgā trenera Zinedina Zidana vadībā.

Par gada labāko futbolistu atzītais Ronaldu laukumu pameta 58.minūtē, kad bija guvis trīs vārtus un rezultāts sasniedza 5:3. "Real" sastāvā Ronaldu 31. reizi karjerā spēlē iestita trīs vārtus jeb guva hettriku. Pēdējā spēle neietekmēja "Real" otro pozīciju turnīra tabulā, jo čempionu titulu jau iepriekš nodrošināja "Barcelona".

Madrides "Real" tiesības uz Odegārdu ziemā ieguva sīvā konkurencē ar citiem Eiropas klubiem, taču nesteidzās jauno talantu pieteikt galvenajā komandā.