Njabrī iesit četrus vārtus Minhenes «Bayern» futbolistu graujošā uzvarā Čempionu līgā

Ar četriem vārtiem izceļoties Seržem Njabrī, Minhenes "Bayern" futbolisti otrdien svinēja graujošu uzvaru UEFA Čempionu līgas mačā. "Bayern" B apakšgrupas duelī viesos ar 7:2 sagrāva Totenhemas "Hotspur".

Zīmīgi, ka 24 gadus vecais Njabrī līdz šim nebija guvis nevienus vārtus Eiropas klubu turnīros.

Pirmie šajā mačā vārtus guva mājinieki, 12.minūtē "Bayern" kļūdu aizsardzībā izmantojot Honmiņam Sonam, kura raidītā bumba gar Manuela Noiera pirkstu galiem ieripoja Minhenes komandas cietoksnī. Tiesa, trīs minūtes vēlāk Džošua Kimmihs ar teicamu tālsitienu izlīdzināja rezultātu. Pārtraukumā vadībā devās jau viesi, jo puslaika beigās Roberts Levandovskis paša iesāktu uzbrukumu noslēdza ar precīzu raidījumu no soda laukuma robežas.

Otrā puslaika ievadā, 53.minūtē Njabrī ar ātru reidu ielauzās soda laukumā un dubultoja "Bayern" pārsvaru. Pāris minūtes vēlāk mājinieki bija neuzmanīgi aizsardzībā, kā rezultātā minhenieši ieguva bumbu un Njabrī no aptuveni tā paša punkta panāca jau 4:1. Vēl pēc sešām minūtē "Hotspur" samazināja viesu pārsvaru, 11 metru soda sitienu realizējot Herijam Keinam.

"Bayern" nenolaida rokas un spēles pēdējā desmitminūtē guva vēl trīs vārtus. Vispirms pēc Tjagu Alkantaras tālas piespēles uzbrukuma smailē nonāca Njabrī, bet nedaudz vēlāk par mājinieku kļūdu savā laukuma pusē lika samaksāt Levandovskis. Pēdējie vārti tika gūti divas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad Njabrī ar raidījumu no soda laukuma līnijas nodrošināja sev "pokeru".

Vēl šajā apakšgrupā Belgradas "Crvena Zvezda" mājās ar 3:1 pārspēja Pirejas "Olympiakos". Mājiniekiem vārtus guva Milošs Vuličs, Nemanja Milunovičs un Ričmonds Boakjē, bet viesiem - Rubens Semedu.

B apakšgrupā pēc diviem mačiem vadībā ar sešiem punktiem ir "Bayern", trīs punkti ir "Crvena Zvezda" komandai, pa pa punktam guvušas "Olympiakos" un "Hotspur" vienības.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Eiropas titulētākā futbola komanda Madrides "Real" otrdien izglābās no sensacionāla zaudējuma UEFA Čempionu līgas apakšgrupu turnīra otrās kārtas spēlē.

Madridieši A apakšgrupas mačā savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 ar Beļģijas vienību "Club Brigge".

Briges vienībai abus vārtus pirmajā puslaikā sarūpēja nigēriešu Emanuēls Deniss. Vispirms devītajā minūtē viesi izgāja divatā pret vienu pretinieku aizsargu, izspēlējot bumbu Denisam, kurš bija palicis pilnīgi viens pret Tibo Kurtuā. Beļģijas kluba uzbrucējs neveikli uzsita bumbu, bet vēl neveiksmīgāk nospēlēja Kurtuā, kurš neglāba "Real". Kad līdz puslaika beigām bija palikušas sešas minūtes, "Real" rupji kļūdījās viduszonā, kā rezultātā viesi Deniss aizgāja ātrā uzbrukumā un pārcēla bumbu pāri Kurtuā - 2:0.

Otro puslaiku madridieši iesāka ar divām maiņā, Kurtuā vietā devās Alfonso Areola, bet Načo tika aizstāts ar Marsēlu. Mājinieki izglābšanos sāka 55.minūtē, kad pēc Karima Benzemā piespēles precīzi ar galvu sita Serhio Ramoss. Spēles 85.minūtē Rūds Formers tika pie savas otrās dzeltenās kartītes mačā, atstādams viesus mazākumā. Soda sitienu izpildīja Toni Kross, pēc kura raidījuma Kazemīru ar galvu ieraidīja bumbu vārtos un panāca 2:2.

Otrā šīs apakšgrupas mačā Parīzes "Saint-Germain" (PSG) viesos ar 1:0 uzveica Stambulas "Galatasaray". Parīziešiem vārtus 52.minūtē guva Mauro Ikardi.

Pēc  divām kārtām šajā apakšgrupā vadībā ar sešiem punktiem ir PSG, divi punkti ir "Club Brigge" kontā, bet pa vienam punktam ir "Real" un "Galatasary" vienībām.

Citā spēlē D apakšgrupā Itālijas grands Turīnas "Juventus" mājās ar 3:0 guva virsroku pār Leverkūzenes "Bayer" no Vācijas. Turīniešiem vārtus guva Gonsalo Igvains, Federiko Bernardeski un Krištianu Ronaldu.

Vēl šajā grupā Spānijas klubs Madrides "Atletico" viesos ar 2:0 apspēlēja Maskavas "Lokomotiv". Madridiešiem izcēlās Žuāu Fēlikss un Tomass.

D apakšgrupā pa četriem punktiem ir "Juventus" un "Atletico" vienībām, trīs punkti ir "Lokomotiv" vienībai, bet "Bayer" punktu nav.

Citviet Anglijas premjerlīgas čempione Mančestras "City" C apakšgrupā savā laukumā ar 2:0 pārspēja Horvātijas klubu Zagrebas "Dinamo". Mājiniekiem vārtus guva Rahīms Stērlings un Fils Foudens.

Pirms tam Ukrainas čempione Doņeckas "Šahtar" viesos ar 2:1 izrāva uzvaru pār Itālijas klubu Bergāmo "Atalanta".

Mājinieki vispirms nerealizēja 11 metru soda sitienu, bet 28.minūtē Duvans Zapata tomēr atklāja rezultātu, taču četras minūtes pirms puslaika beigām Žuniors Morāess viesiem izlīdzināja rezultātu. Mača kompensācijas laikā Marons Solomons izrāva "Šahtar" vienībai uzvaru.

Šajā apakšgrupā līdere ar sešiem punktiem ir "City", pa trim punktiem ir "Dinamo" un "Šahtar" futbolistiem, bet  bez punktiem cīnās "Atalanta".

Trešdien tiks aizvadītas vēl astoņas otrās kārtas spēles.

UEFA Čempionu līgā 32 komandas sadalītas astoņās apakšgrupās pa četrām vienībām katrā. Apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā, bet trešo vietu ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgā, kuru sāks no izslēgšanas turnīra pirmās kārtas.

UEFA Čempionu līgas uzvarētāja tiks noskaidrota 30.maijā Stambulā.