«Nikars» zaudē arī otrajā spēlē telpu futbola Čempionu līgas kvalifikācijā

"Nikars" telpu futbolisti piektdien Jelgavā ar 2:6 piekāpās Rumānijas komandai Timišoaras "Informatica" un piedzīvoja divās spēlēs otro neveiksmi Čempionu līgas grupas turnīrā, liecina rīkotāju informācija. Latvijas komandai vairs nav arī teorētisku izredžu iekļūt turnīra nākamajā kārtā.

Mājiniekiem pirmos vārtus guva Maksims Seņs četras minūtes pirms spēles beigām, kad pretinieki jau bija panākuši 4:0 pārsvaru. Pēdējā minūtē "Nikars" precīzs bija arī Andrejs Baklanovs.

Grupas noslēgumā "Nikars" svētdien spēlēs pret Vācijas komandu "Hohenstein-Ernstthal".

Jau vēstīts, ka pirmajā spēlē "Nikars" ar 0:7 zaudēja Polijas klubam Beļskobjalas "Record". Polijas vienība piektdien tika arī pie otrā panākuma, ar 5:1 uzveicot Vācijas "Hohenstein-Ernstthal".

Četru komandu grupas uzvarētāji iekļūs turnīra elites kārtā. Telpu futbolā Eiropas Futbola federāciju savienības (UEFA) rīkotais Čempionu līgas turnīrs risinās pirmo sezonu.