Nīderlandes futbolisti pirms došanās uz Rīgu pārbaudes spēlē zaudē ASV izlasei

Latvijas futbola valstsvienības pretiniece 12. jūnijā Rīgā, Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā - Nīderlande, piektdien Amsterdamā pārbaudes spēlē ar 3:4 zaudēja ASV.

Amerikāņi atspēlējās no divu vārtu deficīta, bet uzvaras vārtus 90. minūtē iesita Bobijs Vūds. Vēl 20 minūtes pirms spēles beigām Jirgena Klinsmana vadītā ASV izlase zaudēja ar 1:3, kad Džons Brukss 71. minūtē guva otros vārtus, bet Denijs Viljamss drīz pēc tam panāca izlīdzinājumu.

Klāss-Jans Huntelārs Nīderlandes labā guva divus vārtus, abus ar galvu, un rezultatīvi piespēlēja Memfisam Depajam. Pirmo reizi amerikāņiem izlīdzinājumu 1:1 panāca Ģasi Zardess.