Nīderlandes futbolistes uzveic Japānu un iekļūst Pasaules kausa ceturtdaļfinālā

Francijā otrdien turpinājās dāmu futbola kaislības – Pasaules kausa astotdaļfināla mačā otrdien spēkojās Nīderlandes un Japānas futbolistes, un šajā duelī pārāka izrādījās Nīderlande, gūstot uzvaru ar 2:1. Ceturtdaļfinālā "oranžos" ieveda Lieke Martensa.

Spēles rezultātu atklāja Nīderlande, kad precīza bija Lieke Martensa.

Nīderlande atklāj spēles rezultātu

Japāna gan nepalika atbildi parādā, un pirms došanās pārtraukumā rezultāts jau bija 1:1, un par to parūpējās Jui Hasegava.

Japāna izlīdzina rezultātu

Tikai pašā spēles galotnē, proti, 90. minūtē, pirmo vārtu autore Martensa atkal guva vārtus, nodrošinot savai komandai iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Martensa ieved Nīderlandi ceturtdaļfinālā

Dalību ceturtdaļfinālā jau iepriekš nodrošināja mājiniece Francija, kā arī Vācijas, Norvēģijas, ASV, Anglijas un Itālijas futbolistes.

Finālturnīra grupu kārtā sešās grupās sadalītas 24 valstsvienības apļa turnīra izspēlē noteica 16 komandas, kas iekļuva astotdaļfinālā. Spēles notiek deviņās Francijas pilsētās.

Nozīmīgākās izslēgšanas turnīra spēles tiešraidē varēs redzēt LTV7 un replay.lv.

Pasaules kausa ieguvējas kļūs zināmas 7.jūlijā finālā Lionā.