Nīderlandes futbolistes uzvar Itāliju un iekļūst Pasaules kausa pusfinālā. Spilgtākās epizodes

Pasaules kausa izcīņa futbolā sievietēm turpinās ar ceturtdaļfināla spēli, kur aizraujošā cīņā ceļazīmi uz pusfinālu ieguva Nīderlandes dāmu izlase, ar 2:0 uzvarot sparīgo Itāliju. Zīmīgi, ka šādu panākumu Nīderlande izcīnīja pirmo reizi vēsturē. Plkst. 19.30 sāksies cīņa starp Vāciju un Zviedriju, ko tiešraidē varēs redzēt LTV7 un LSM.lv.

Abu izlašu spēlētājas iesāka svarīgo dueli ļoti apņēmīgi, taču pirmajā puslaikā, par spīti labām situācijām, spēles rezultātu tomēr atklāt neizdevās.

Lai gan laukumā dominēja Itālija, taču tieši Nīdrlandei izdevās atklāt spēles rezultātu, kad Vivianne Miedema bumbu precīzi raidīja vārtos. Turklāt tas notika tikai 70. spēles minūtē.

Miedema izvirza Nīderlandi vadībā

80. minūtē Nīderlande, kas jau bija sajutusi uzvaras garšu, tika pie vēl viena vārtu guvuma, kad savu iespēju garām nelaida Stefanija Van Der Grāga.

Nīderlandei otrais vārtu guvums

Jau iepriekš aizvadītas divas ceturtdaļfināla spēles, kurās Anglija ar 3:0 izcīnīja uzvaru pār Norvēģiju, bet ASV ar 2:1 bija pārāka pār Franciju.

Pasaules kausa ieguvējas kļūs zināmas 7.jūlijā finālā Lionā.