Neimars Brazīlijas futbola izlasē atgriežas ar gūtiem vārtiem uzvarā pār Horvātiju

Traumu sadziedējušais uzbrucējs Neimars svētdien guva vārtus pārbaudes spēlē, kurā Brazīlijas futbolisti ar 2:0 Liverpūlē uzvarēja horvātus, liecina organizatoru informācija. Abas komandas vēlāk jūnijā startēs Pasaules kausa finālturnīrā.

Neimars laukumā devās uz maiņu otrā puslaika sākumā un rezultātu atklāja 69.minūtē, no tuvas distances trāpot zem pārliktņa. Jau kompensācijas laikā otros vārtus guva Robertu Firminju. Brazīliešiem paredzēta vēl pēdējā pārbaudes spēle 10.jūnijā pret Austriju, savukārt pirmais mačs Pasaules kausa grupā komandai Krievijā paredzēts 17.jūnijā pret Šveici.

Februārī gūta pēdas savainojuma dēļ Neimars nespēlēja vairāk nekā trīs mēnešus. Pērn augustā viņš 200 miljonu mārciņu darījumā pārcēlās no "Barcelona" uz "Paris Saint Germain".

Svētdien risinājās vēl vairākas pārbaudes spēles ar Pasaules kausa finālturnīra dalībnieku piedalīšanos. Spānijas izlase cīnījās neizšķirti 1:1 ar Šveici, Peru valstsvienība ar 3:0 pārspēja Saūda Arābiju, bet kostarikāņi ar 3:0 bija pārāki par Ziemeļīriju, kas Krievijā nespēlēs. Meksikas valstsvienība ar 1:0 uzveica uz finālturnīru netikušo Skotiju.

Pasaules kausa finālturnīra spēles tiešraidē varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.