Mujeci gūst trīs vārtus un sekmē FK «Ventspils» futbolistu uzvaru pret FS «Metta»/LU

Latvijas futbola virslīgas čempionātā albāņu uzbrucējs Ndue Mujeci guva trīs vārtus un sekmēja uzvaru FK "Ventspils" komandai, kas sestdien sava laukumā ar rezultātu 3:0 uzveica FS "Metta"/Latvijas Universitāte, liecina rīkotāju informācija.

Mujeci divus vārtus guva pirmajā puslaikā 9. un 35.minūtē, bet trešo reizi viņš precīzi sita mača 88.minūtē. Albāņu uzbrucējs pēc šī mača šosezon kopumā virslīgā guvis astoņus vārtus. Tikpat ir arī ir Vladislavam Gutkovskim no Rīgas "Skonto", bet labākais vārtu guvējs ar 11 precīziem sitieniem šobrīd ir Dāvis Ikaunieks no FK "Liepāja".

FK "Ventspils" nebija virslīgā uzvarējusi iepriekšējos sešos mačos pēc kārtas, piedzīvojot trīs neizšķirtus un trīs zaudējumus. 2013. un 2014.gada Latvijas čempionvienība līdz šim pēdējo uzvaru šosezon virslīgā bija guvusi 26.jūlijā pret FS "Metta"/Latvijas Universitāte.

FK "Ventspils" galvenā trenera amatā Jurģi Pučinski šonedēļ nomainīja Pols Ešvorts, kuram šī bija pirmā spēle pēc atgriešanās pie komandas stūres. Angļu speciālists trenēja Ventspils komandu arī no 2001. līdz 2003. gadam, kad divas reizes Latvijas čempionātā izdevās iegūt sudrabu.

Virslīgas kopvērtējuma tabulā FK "Ventspils" ar 30 punktiem 19 mačos ieņem 4.vietu, savukārt FS "Metta"/Latvijas Universitāte ar deviņiem punktiem 19 spēlēs ierindojas pēdējā 7.pozīcijā.

Sestdien vēlāk FK "Jelgava" viesos ar 2:0 uzveica BFC "Daugavpils". Uzvarētāju labā 16.minūtē vārtus guva Vjačeslavs Suškins, bet 73.minūtē precīzi sita Senegālas uzbrucējs Ismails Musa.

Kopvērtējumā jelgavnieki ar 34 punktiem pakāpušies uz otro vietu, apsteidzot Rīgas "Skonto". Savukārt BFC "Daugavpils" ar 11 punktiem ierindojas 6.vietā.

Līdere virslīgas kopvērtējumā joprojām ir FK "Liepāja", kas piektdien izbraukumā ar 2:1 uzveica "Skonto". Liepājniekiem ir 40 punkti, bet "Skonto" ir 33 punkti.