Mourinju: Mančestras «United» kluba budžetam nepietiek ar 300 miljoniem mārciņu tā vēstures dēļ

Mančestras „United” galvenais treneris Žuze Mourinju atklāj, ka ar 300 miljoniem sterliņu mārciņu vienībai ir par maz tās iespaidīgās vēstures dēļ, liecina raidsabiedrība BBC informācija.

„Ar 300 miljoniem nav gana. Cenas priekš lielajiem klubiem atšķiras no citu klubu cenām. Klubu lielās vēstures dēļ šīs komandas cieš tirgū,” sacīja treneris.

Viņš arī norāda, ka arī Mančestras „City”, kuras budžets ir 361 miljons sterliņu mārciņu, saskaras ar līdzīgām problēmām. „Mančestras „City” pērk aizsargus par uzbrucēju cenām,” viņš teica.

„Mēs otro gadu mēģinām atjaunot komandu,” teica Mourinju. „Puiša dara, ko spēj, un viņi labi strādā,” treneris norāda.

Lai gan „United” ar 43 punktiem ieņem otro vietu Anglijas premjerlīgā, atpaliekot tikai no „City”, kam ir par 12 punktiem vairāk, Mourinju norāda, ka no komandas vienmēr tiek sagaidīts vairāk. „Ja runājam par atbildībām premjerlīgā, tad Totenhemas „Hotspur” nav šī atbildība, ka jāuzvar, jo viņu klubam nav tādas vēstures kā mums. „Arsenal” nav atbildība, ka jāuzvar. „Chelsea” nav atbildība, ka jāuzvar,” viņš stāsta par atšķirību starp spēcīgākajām komandām un lielajiem klubiem, kam ir jābūt ar savu vēsturi.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Futbols
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti