Telpu futbola pusfināls. FC "Petrow/Jelgava" - FK "Nikars"

Latvijas futbola Virslīga. FK "Metta" - FK "Liepāja"

Latvijas futbola virslīga. "Riga FC" – FK "Ventspils"

Miloševiča hettriks nodrošina «Riga» FC uzvaru pār FK «Ventspils» futbolistiem

Pašreizējā čempionvienība "Riga" FC trešdien mājās ar 3:0 uzveica FK "Ventspils" futbolistus un nostiprinājās 3.vietā, pietuvojoties virslīgas līderiem, liecina rīkotāju informācija. Visus trīs vārtus uzvarētājiem guva sezonas rezultatīvākais spēlētājs Stefans Miloševičs.

(papildināts ar FK "Liepāja" uzvaru)
Vadībā laukuma saimnieki izvirzījās 29.minūtē, Miloševičam precīzi sitot ar galvu no tuvas distances. Savukārt 55.minūtē Miloševičs realizēja 11 metru soda sitienu, bet vēl septiņas minūtes vēlāk pēc stūra sitiena netraucēts sita ar galvu un panāca trīs vārtu pārsvaru. Mājiniekiem bija iespēja nostiprināt vadību ar ceturtajiem vārtiem, tomēr Marko Durišičs 67.minūtē neveiksmīgi izpildīja 11 metru soda sitienu.

Miloševičs pēc spēles intervijā Latvijas Televīzijai teica, ka komandai bija svarīgi gūt uzvaru, lai pēc diviem zaudējumiem atgrieztos uz panākumu ceļa. Uzbrucējs piebilda, ka trīs vārti 62 minūtēs nav viņa ātrākais hettriks, jo iepriekš karjerā Beļģijas līgā reiz trīs vārtus guva nepilnā stundā.

Vēlāk trešdien BFC "Daugavpils" savā laukumā ar 3:0 pārspēja Jūrmalas "Spartaku". Vārtus daugavpiliešiem guva Raivis Ķiršs, Kaspars Kokins un Valerijs Lizunovs.

Ieskats FK "Metta" - FK "Liepāja" spēlē

Dienas pēdējā spēlē FK "Liepāja" izbraukumā ar 3:0 uzvarēja FK "Metta" futbolistus. Ar diviem precīziem sitieniem izcēlās Artūrs Karašausks, bet viens vārtu guvums bija Dāvja Ikaunieka rēķinā.

Turnīra tabulas galvgalī ar 17 punktiem ir RFS un "Valmiera" FC, kam vienu punktu zaudē "Riga" FC.

Virslīgā sezonu sāka astoņas komandas, kam sestajā kārtā pievienojās Jūrmalas "Noah". Dienu pirms virslīgas sezonas sākuma "Noah" atņēma licenci, bet klubs vērsās Sporta arbitrāžas tiesā, kur līdz lēmuma pieņemšanai strīdā noteica pagaidu regulējumu, kas ļauj komandai spēlēt virslīgā.

Līdz sezonas noslēgumam virslīgā paredzēts izspēlēt četru apļu turnīru.