«Metta/LU» izcīna neizšķirtu pret FK «Ventspils» futbolistiem

"Metta/LU" futbolisti Latvijas virslīgas spēlē sestdien mājas laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 pret titulēto FK "Ventspils", liecina organizatoru informācija. Vēl vienā spēlē "Liepāja/Mogo" ar 2:0 viesos uzveica "Riga" FC futbolistus.

"Metta/LU" vadībā izvirzīja Vladislavs Fjodorovs 32.minūtē, savukārt ventspilniekus no zaudējuma glāba otrajā puslaikā uz maiņu uznākušā nigērieša Akinjemi Akinolas precīzais sitiens 67. minūtē.

Liepājniekiem Rīgā abus vārtus guva Artūrs Karašausks, izceļoties ar precīziem sitieniem 23. un 87.minūtē. Pirmo reizi virslīgas sezonā Liepājas klubs savus vārtus nosargāja neskartus.

FK "Ventspils" un "Riga" FC 17.maijā tiksies Latvijas kausa finālā. Mača iznākums interesēs arī "Liepāja/Mogo", jo FK "Ventspils" uzvaras gadījumā liepājnieki iekļūs Eiropas līgas kvalifikācijā.