«Metta/LU» futbolisti cīnās neizšķirti ar ambiciozo «Riga» FC

"Metta/Latvijas Universitāte" svētdien pretinieka laukumā nenoturēja divu vārtu pārsvaru un nospēlēja neizšķirti 2:2 pret Latvijas futbola virslīgas ambiciozo klubu "Riga" FC, liecina rīkotāju informācija.

Divu vārtu pārsvaru viesi bija nodrošinājuši jau pēc nospēlēta stundas ceturkšņa. Rezultātu 11. minūtē pēc izrāviena soda laukumā atklāja Dāvis Indrāns, bet četras minūtes vēlāk Kirils Ševeļovs ar sitienu no tuvas distances pārsvaru divkāršoja.

"Riga" FC aktīvi uzbruka pēc pārtraukuma, un 69.minūtē Hizirs Apajevs rezultatīvi noslēdza Antona Kurakina centrējumu, samazinot rezultāta starpību. Teicama iespēja nostiprināt "Metta/LU" uzvaru bija Indrānam, taču bumba pēc viņa sitiena trāpīja pa vārtu pārliktni un atsitās lejup pret laukumu. Tiesneši uzskatīja, ka vārtu līniju bumba nešķērsoja.

Turpretim Rene Miheličs "Riga" FC 78.minūtē realizēja 11 metru soda sitienu par pārkāpumu soda laukumā pret Apajevu un panāca neizšķirtu.

Turnīra tabulā "Riga" FC arvien ir sestajā vietā un par punktu apsteidz "Metta/LU" futbolistus.

Jau vēstīts ka pārējās ceturtās kārtas spēlēs līdervienība Jūrmalas "Spartaks" uzveica FK «Jelgava» futbolistus (2:1), debitanti "Babīte/Dinamo" kapitulēja FK "Ventspils" (0:4), bet "Liepāja/Mogo" mājās atzina RFS pārākumu (0:1).