«Metta/LU» cīnās neizšķirti ar «Progress/Olaine» spēlē par vietu futbola virslīgā

"Metta/LU" ceturtdien viesos Olainē cīnījās neizšķirti 1:1 ar pirmās līgas klubu "Progress/Olaine" pirmajā mačā pārspēlēs par vietu virslīgā 2018.gada sezonā, liecina organizatoru informācija. Atbildes spēle 20.novembrī notiks Rīgā.

"Metta/LU" septītajā minūtē vadībā izvirzīja Eduards Emsis, bet 21.minūtē mājiniekiem izlīdzinājumu panāca Vugars Askerovs. Viesi maču pabeidza 10 vīru sastāvā, jo 89. minūtē noraidīja Dāvi Sandi Strodu.

Virslīgā aizvadītajā sezonā "Metta/LU" palika pēdējā -7.- vietā, turpretim "Progress"/"Olaine" bija otrā spēcīgākā komanda pirmajā līgā. Nākamajā sezonā virslīgā spēlēs komanda, kas pārspēlēs būs pārāka divu spēļu summā. Abas komandas pārspēlēs piedalās otro sezonu pēc kārtas - pērn divu spēļu summā "Metta/LU" futbolisti bija pārāki ar 2:1.

Pirmajā līgā šosezon uzvarēja "Valmiera Glass VIA", kam ir iespēja automātiski pārcelties uz virslīgu.