Mesi sasniedz rekordu; Argentīnas futbolisti tiek Amerikas kausa finālā

Superzvaigzne Lionels Mesi otrdien kļuva par Argentīnas izlases vēsturē rezultatīvāko futbolistu, bet uzbrucēja pārstāvētā valstsvienība ar 4:0 Amerikas kausa pusfinālā Hjūstonā uzvarēja mājinieci ASV un pretendēs izcīnīt pēdējos 23 gados pirmo nozīmīgo trofeju, liecina organizatoru informācija. Mesi rēķinā ir izlasē gūti 55 vārti.

Vairāk nekā 70 000 skatītāju vērotā spēlē Mesi 32.minūtē ar teicami izpildītu soda sitienu panāca Argentīnai 2:0 pārsvaru un bija iesaistīts arī pirmo vārtu guvumā, kad rezultātu jau mača sākumā atklāja Ezekiels Laveci. Ar piespēlēm Mesi palīdzēja gūt divus vārtus Gonsalo Iguainam, kurš otrajā puslaikā bija precīzs 50. un 86.minūtē.

Līdzšinējo rezultativitātes rekordu Argentīnas valstsvienībā - 54 iesistus vārtus - Mesi dalīja ar Gabrielu Batistutu.

Amerikas kausa finālā Argentīna svētdien Īstrezerfordā, Ņūdžersijā, tiksies ar pašreizējo titula īpašnieci Čīli vai Kolumbiju. Otrs pusfināls notiks trešdien Čikāgā. Argentīnieši trešo gadu pēc kārtas spēlēs liela turnīra finālā, taču iepriekš viņi zaudēja gan 2015.gada Amerikas kausa izšķirošajā spēlē, gan 2014.gada Pasaules kausa finālā.