Meksikas futbolisti uz uzvaru ceļa noturas arī pret Dienvidkoreju

Otro uzvaru Pasaules kausa finālturnīrā sestdien Rostovā izcīnīja Meksikas futbolisti, kas ar 2:1 pārspēja Dienvidkorejas izlasi, nostiprinot cerības iekļūt astotdaļfinālā. Meksikāņi F grupā iepriekš uzveica arī pašreizējo trofejas īpašnieci Vāciju un ir droši pretendenti uz dalību izslēgšanas turnīrā.

Pirmā puslaika vidū Meksikas izlase izvirzījās vadībā ar realizētu 11 metru soda sitienu, bet 66.minūtē ātrā pretuzbrukumā iesita otros vārtus. Korejieši jau mača kompensācijas laikā guva prestiža vārtus.

Meksikāņi vairāk pārvaldīja bumbu mača sākumā, tomēr pirmo bīstamo situāciju pretuzbrukumā izveidoja Dienvidkoreja.

Irvings Losano novērš bīstamu Korejas sitienu pa vārtiem

Hvangs Hīčans piespēlēja soda laukumā Lī Jongam drošam trāpījumam vārtos, tomēr viņa sitienu no gaisa paspēja nobloķēt pieskrējušais Irvings Losano.

Ki Sungjongs sit virs vārtiem

Korejiešu prettriecieni bija bīstami - 23.minūtē pēc stūra sitiena Ki Sungjongs sita mazliet virs Meksikas vārtiem, turklāt bumbu skāra vārtsargs Gilermo Očoa.

Par spēli ar roku Dienvidkoreju soda ar 11 metru sitienu

Taču jau minūti vēlāk savā soda laukumā ar roku negribot nospēlēja Džangs Hjunso, par ko tiesnesis parādīja uz 11 metru sitiena atzīmi.

Karloss Vela izvirza Meksiku vadībā

Pēc ilgākas pauzes tiesnesis ļāva izpildīt 11 metru soda sitienu, ko realizēja Karloss Vela.

Bumba skar Ektora Moreno roku Meksikas soda laukumā

Korejieši cerēja uz 11 metru sitienu 53.minūtē, kad bumba pēc Mūna Seonmina sitiena soda laukumā aizskāra Ektora Moreno roku, kas bija piespiesta krūtīm. Tiesnesis nešaubīgi norādīja, ka pārkāpuma nav.

Korejas vārtsargs Džo Hjonvū glābj pēc Andresa Gvardado sitiena

Abām komandām paļaujoties uz ātriem uzbrukumiem, teicams sitiens no soda laukuma robežas 58.minūtē izdevās Andresam Gvardado, taču Korejas vārtsargs Džo Hjonvū lēcienā aizsniedzās līdz bumbai.

Havjers Ernandess panāk Meksikai 2:0

Vienā no ātrajiem triecieniem meksikāņi 66.minūtē izrāvās trijatā pret diviem aizsargiem un uzbrukumu ar precīzu sitienu noslēdza Havjers Ernandess.

Dienvidkorejas izlase gūst vārtus

Sākoties mača kompensācijas laikam, Meksikas izlase vairāk domāja, kā sagaidīt beigu svilpi, un par modrības zudumu samaksāja ar ielaistiem vārtiem. Tālsitienu vārtu tālajā stūrī trāpīja Sons Hjungmins.

Meksikas izlase pirmajā spēlē atstāja tukšā Vāciju (1:0), turpretim Dienvidkorejas valstsvienība piekāpās zviedriem (0:1). Otrā uzvara ļauj Meksikai spert ļoti platu soli pretim dalībai astotdaļfinālā, bet korejiešiem vēl viena neveiksme pielika punktu sapņiem par dalību izslēgšanas turnīrā.

Dienas pirmajā spēlē G grupā Beļģija ar 5:2 uzveica Tunisijas izlasi. Savukārt plkst. 21 Vācijas izlase dosies cīņā par pirmo uzvaru pret Zviedrijas izlasi.

Priekšsacīkstēs 32 valstsvienības ir sadalītas astoņās grupās, kur katra izlase aizvadīs trīs spēles. Pa divām labākajām katras grupas komandām pēc apļa izspēles nonāks astotdaļfinālā un cīņu par trofeju turpinās izslēgšanas turnīrā.

Pasaules kausa ieguvēji kļūs zināmi 15.jūlijā finālspēlē Maskavā, bet līdz tam spēles spēles risināsies 11 Krievijas pilsētu 12 stadionos. Pasaules kausa izcīņas spēles tiešraidē varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.