Meksikas futbolisti iegūst Zelta kausu un kļūst par Ziemeļamerikas čempioniem

Meksikas futbola izlase svētdien Filadelfijā (ASV) ar 3:1 finālā uzvarēja Jamaikas valstsvienību Zelta kausa izcīņā, kas ir Ziemeļamerikas, Centrālās Amerikas un Karību valstu futbola federāciju asociācijas (CONCACAF) čempionāts, vēstīja aģentūra AFP.

Meksikāņus 31.minūtē vadībā izvirzīja kapteinis Andress Guardado, divas minūtes pēc otrā puslaika sākuma Hesus Korona pārsvaru divkāršoja, bet 61.minūtē Oribe Peralta panāca jau 3:0. Guardado kā turnīra labākais spēlētājs saņēma Zelta bumbas balvu. Viņš ir vienīgais futbolists, kam izdevies gūt vārtus trijos Zelta kausa finālos.

Jamaikas izlasē vienīgos vārtus 79. minūtē guva Darens Metokss. Jamaikieši kļuva par pirmo Karību komandu, kas Zelta kausa izcīņā spēlēja finālā, un komandas galvenais treneris Vinfrīds Šēfers teica, ka viņa vadītie futbolisti visas spēles aizvadīja labāk par savām spējām.

Turnīra finālu Nacionālās futbola līgas (NFL) kluba Filadelfijas "Eagles" stadionā noskatījās 68 930 līdzjutēju. Spēlē par 3.vietu Panama iepriekš pēcspēles 11 metru sitienos nodrošināja uzvaru pār ASV izlasi, bet bronzas mača pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 1:1.