Mbapē klubu futbolā pēc Pasaules kausa atgriežas ar gūtiem vārtiem, Neimars – ar noraidījumu

Francijas futbolists Kilians Mbapē trešdien pašmāju līgā guva vārtus pirmajā spēlē kopš Pasaules kausa finālturnīra, palīdzot "Paris Saint Germain" (PSG) mājās tikt pie uzvaras, bet viņa komandas biedrs brazīlietis Neimars tika noraidīts par diviem brīdinājumiem, liecina rīkotāju informācija.

PSG uzvarētajā spēlē 2:1 pret "Strasbourg" pa vienam rezultatīvam sitienam abos vārtos bija brazīlieša Markinjosa rēķinā. Viņš 14. minūtē atklāja rezultātu, bet sešas minūtes pēc pārtraukuma PSG aizsargs ievirzīja bumbu savos vārtos. Savukārt Mbapē mača kompensācijas laika izskaņā realizēja paša nopelnītu 11 metru soda sitienu pēc pārkāpuma soda laukumā.

Neimars otrā puslaika vidū pāris minūtēs nopelnīja divas dzeltenās kartītes par pārkāpumu un simulāciju, atstājot PSG 10 vīru sastāvā, ko turnīra otrā vājākā komanda "Strasbourg" nespēja izmantot.

Uzvara spēlē, ko klātienē vēroja 47 000 skatītāju, ļāva PSG nostiprināties Francijas līgas vadībā.

Francijas valstsvienība iepriekš decembrī Pasaules kausa finālā zaudēja Argentīnai, savukārt Brazīlijas izlase netika tālāk par ceturtdaļfinālu.