«Manchester United» uzveic Madrides «Real» futbolistus Čempionu kausa spēlē

Anglijas Premjerlīgas klubs "Manchester United" otrdien Floridā ar 2:1 pieveica Madrides "Real" futbolistus Starptautiskajā Čempionu kausa spēlē, liecina rīkotāju informācija. Eiropas spēcīgākās komandas turnīrā pārbauda spēkus pirms klubu sezonas sākuma.

Vairāk nekā 64 00 skatītāju vērotajā spēlē "Manchester United" vārtus guva Aleksiss Sančess (18.minūtē) un Anders Erera (27.), savukārt "Real" pirmā puslaika kompensācijas laikā rezultatīvs bija Karims Benzema. Pirmoreiz "Real" vārtos stājās ukrainis Andrejs Luņins, kurš laukumā bija otrajā puslaikā.

Starptautiskajā Čempionu kausa izcīņā piedalās arī Anglijas klubi "Chelsea", "Manchester City", "Arsenal", "Liverpool" un "Tottenham Hotspur", Itāliju pārstāv Turīnas "Juventus", AS "Roma", AC "Milan", Milānas "Inter", Vāciju - Minhenes "Bayern" un Dortmundes "Borussia". Spēlē arī Spānijas klubi "Barcelona" un "Atletico", Franciju pārstāv "Paris Saint Germain" un Lionas "Olimpique", kā arī iesaistījusies Portugāles "Benfica". Kā ierasts pārbaudes spēlēs, ne visas komandas ir maksimāli spēcīgākajā sastāvā.

Spēles lielākoties notiek ASV, taču daļa maču risinās arī Anglijā, Austrijā, Francijā, Itālijā, Īrijā, Portugālē, Singapūrā un Spānijā. Katra komanda kausa izcīņā aizvada trīs spēles un uzvarētāju nosaka pēc vietas turnīra tabulā. Ja spēles pamatlaiks noslēdzas neizšķirti, uzvarētāju mačā nosaka pēcspēles 11 metru sitienos. Par neizšķirtu pamatlaikā katra komanda nopelna vienu punktu, bet vēl vienu punktu saņem pēcspēles sitienu veiksminieki.

"Manchester United" dalību turnīrā jau noslēgusi ar divām uzvarām un zaudējumu. Madrides "Real" aizvadīja tikai pirmo spēli.