«Manchester United» atspēlē divu vārtu deficītu, uzvar «Atalanta» futbolistus Čempionu līgā

Mančestras "United" futbolisti trešdien UEFA Čempionu līgas mačā otrajā puslaikā atspēlēja trīs vārtu deficītu un svinēja uzvaru. Mančestras komanda savā laukuma "Old Trafford" stadionā ar 3:2 uzvarēja Itālijas vienību Bergāmo "Atalanta".

Bergāmo vienību 15.minūtē vadībā izvirzīja Mario Pašaličs, kurš apsteidza "United" aizsargus un pēc Dāvides Dzapakostas piespēles raidīja bumbu mērķī. 2:0 viesi panāca 14 minūtes vēlāk, kad pēc Tūna Kūpmeinersa izpildītā stūra sitiena visaugstāk uzlēca Merihs Demirals, kurš bija nekļūdīgs ar galvu. Zīmīgi, ka pirms deviņām dienām turku aizsargs Demirals ieraidīja bumbu savos vārtos Turcijas-Latvijas izlašu spēlē "Daugavas" stadionā.

Otrajā puslaikā līdz gūtiem vārtiem bija jāgaida astoņas minūtes. Pēc teicamas Brunu Fernandeša piespēles viens pret pretinieku vārtsargu nonāca Markuss Rešfords, kurš savu iespēju izmantoja - 2:1. Dažas minūtes vēlāk pa viesu vārtu stabu trāpīja Skots Maktominejs.

Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas 15 minūtes, pēc Fernandeša centrējuma soda laukumā bumba nonāca pie Herija Magvaira, kurš netraucēts panāca 2:2. Piecas minūtes vēlāk pēc Lūka Šova centrējuma "otrajā stāvā" uzvarēja Krištianu Ronaldu, kurš ar galvu raidīja bumbu tīklā - 3:2 "United" labā.

Otrā šīs grupas spēlē "Villarreal" viesos ar 4:1 uzvarēja Bernes "Young Boys".

UEFA Eiropas līgas čempioniem divus vārtus guva Herards Moreno un ar vieniem izcēlās Jeremi Pino un Semjuels Čukvueze, bet mājiniekiem goda vārtus iesita Mešaks Elija.

F apakšgrupā pēc trīs spēlēm līdere ar sešiem punktiem ir "United", pa četriem punktiem guvušas "Atalanta" un "Villarreal", bet trīs punkti ir "Young Boys" klubam.

Tikmēr iepriekšējās sezonas čempione Londonas "Chelsea" mājās ar 4:0 uzvarēja "Malmo" komandu, kas kvalifikācijā šovasar apturēja Latvijas čempioni "Riga". Londoniešiem divus vārtus ar 11 metru soda sitieniem guva Žoržinju, bet vēl pa bumbai pretinieku "cietoksnī" ieraidīja Andreass Kristensens un Kajs Hāvercs.

Otrā šīs grupas spēlē Turīnas "Juventus" Sanktpēterburgā izrāva uzvaru 1:0 pār vietējo "Zeņit" komandu. Uzvaras vārtus četras minūtes pirms pamatlaika beigām guva Dejans Kuluševskis.

H grupā deviņus punktus izcīnījusi "Juventus", seši punkti ir "Chelsea" futbolistiem, trīs iekrājusi "Zeņit", bet bez punktiem ir "Malmo".

Savukārt pie pirmās uzvaras šajā sezonā tika "Barcelona", kas mājās ar 1:0 uzveica Kijevas "Dynamo". Barseloniešiem uzvaru nodrošināja Džerarda Pikē gūtie vārti.

Otrā šīs grupas spēlē Minhenes "Bayern" viesos ar 4:0 izcīnīja uzvaru pār Lisabonas "Benfica".

Pirmajā puslaikā bavāriešiem spēles ar roku dēļ vārtu guvums netika ieskaitīts Robertam Levandovskim, bet otrajā puslaikā vadību iegūt liedza Tomasa Millera atrašanās aizmugurē. Tomēr mača 70.minūtē "Bayern" labā vārtus guva Līrojs Sanē. Turpinājumā bumbu savos vārtos ieraidīja Evertons, 82.minūtē 3:0 panāca Levandovskis, bet vēl trīs minūtes vēlāk otro reizi mačā izcēlās Sanē.

E grupas līderei "Bayern" ir deviņi punkti, "Benfica" guvusi četrus punktus, "Barcelona" komandai ir trīs punkti, bet "Dynamo" vienībai - punkts.

Tikmēr G grupā pie uzvaras tika "Salzburg", kas mājās ar 3:1 guva virsroku pār "Wolfsburg". Divus vārtus mājiniekiem guva Noa Okafors un vienreiz izcēlās Karims Adejemi. Viesiem vārtus guva Lukass Nmeča.

Otrā šīs grupas spēlē Francijas čempione "Lille" mājās spēlēja neizšķirti 0:0 ar "Sevilla" futbolistiem.

G grupā septiņi punkti ir "Salzburg" komandai, trīs punkti ir "Sevilla" futbolistiem, bet pa diviem guvušas "Lille" un "Wolfsburg" vienības.

UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā 32 komandas ir sadalītas astoņās grupās pa četrām katrā. Divas pirmās iekļūst nākamajā kārtā, trešā pārceļas uz Eiropas līgas sacensībām, bet ceturtajai Eiropas kausu sezona ir beigusies.

Šīs sezonas fināls norisināsies 28.maijā norisināsies Sanktpēterburgā, Krievijā.