Madrides «Real» un «Villareal» uzvar Čempionu līgas ceturtdaļfināla spēlēs, Benzemā iesit trīs vārtus

Madrides "Real" un Spānijas "Villarreal" trešdien izcīnīja panākumus pirmajās Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) Čempionu līgas ceturtdaļfināla spēlēs.

Madrides "Real" viesu lomā ar rezultātu 3:1 pārspēja Londonas "Chelsea".

Mača 21.minūtē Madrides vienību vadībā izvirzīja Karims Benzemā, kurš pēc vēl trīs minūtēm pārsvaru dubultoja, panākot rezultātu 2:0. Piecas minūtes līdz pirmā puslaika pamatlaika beigām deficītu samazināja Kajs Havercs, kurš guva vārtus ar galvu.

Otrā puslaika pirmajā minūtē vēlreiz izcēlās Benzemā, kurš pārtvēra pretinieku vārtsarga Eduāra Mendī piespēli un raidīja bumbu vārtos, atgūstot divu vārtu pārsvaru un tiekot pie "hat-trick".

Savukārt "Villarreal" savā laukumā ar rezultātu 1:0 uzvarēja Minhenes "Bayern".

Spēles vienīgos vārtus astotajā minūtē guva Arno Danžuma, kurš raidīja bumbu vārtos pēc Daniela Pareho piespēles. 41.minūtē laukuma saimnieki panāca 2:0, taču pēc VAR konsultācijām vārti netika ieskaitīti aizmugures dēļ.

Jau ziņots, ka uzvaras pirmajos Čempionu līgas ceturtdaļfināla mačos guva "Liverpool" un Mančestras "City", uzvarot attiecīgi Lisabonas "Benfica" un Madrides "Atletico".

Ceturtdaļfināla atbildes spēles paredzētas 12. un 13.aprīlī, bet pusfināli notiks 26./27.aprīlī un 3./4.maijā.

UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā 32 komandas bija sadalītas astoņās grupās pa četrām katrā. Divas pirmās iekļuva nākamajā kārtā, trešā pārcēlās uz Eiropas līgas sacensībām, bet ceturtajai Eiropas kausu sezona bija beigusies.

Šīs sezonas fināls norisināsies 28.maijā Parīzē, lai gan sākotnēji tas bija ieplānots Sanktpēterburgā. Pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā UEFA atņēma Sanktpēterburgai tiesības uzņemt finālu.

2020./2021.gada sezonā līgas sacensību finālā Portugāles pilsētā Portu Londonas "Chelsea" ar 1:0 pārspēja Mančestras "City".